poznaj nasze produkty

Lupilu wspiera rodziców

Naszą misją jest bycie wsparciem dla rodziców w momencie, kiedy potrzebują go najbardziej. Swoją wysoką jakością, dostępnością cenową zapewniamy im poczucie spokoju.

 

Ty troszczysz się o potrzeby maluszka, a my dostarczamy rozwiązań, aby wspierać jego spokojny sen oraz chronić wrażliwą skórę dziecka przed podrażnieniami. Nasze jednorazowe pieluszki Lupilu PREMIUM łączą 3 innowacyjne technologie: FAST DRY to superszybkie wchłanianie wilgoci, AIR TUBES – kanaliki zapewniające przewiewność, a LONG-LASTING ABSORPTION to długotrwałe utrzymanie wilgoci z dala od skóry dziecka nawet do 12h.

 

 

W dzień wypełniony zabawą i w nocy, gdy maluch słodko śpi - pieluszka jest tak blisko skóry Twojego dziecka! Dlatego dajemy Ci pewność, że Lupilu PREMIUM są neutralne dla mikrobiomu. Nie zawierają alergenów, perfum, lateksu oraz chloru, dzięki czemu nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry maluszka. Ich jakość i bezpieczeństwo potwierdzają testy przeprowadzone w niezależnym instytucie dermatologiczne oraz opinia Instytutu Matki i Dziecka.

 

 

Czy to już pora na zmianę pieluszki? Dzięki rozwiązaniom od Lupilu PREMIUM zawsze masz pewność, że nadszedł czas na przewijanie. Wskaźnik wilgotności pozwala na kontrolę zużycia pieluszki, a co za tym idzie: na uważną troskę o pełen komfort Twojego dziecka. Gdy żółta linia zmieni kolor na niebieski, sięgnij po nową pieluszkę. Z Lupilu zawsze jest sucho i bezpiecznie!

jakość i bezpieczeństwo

Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluchy i pieluchomajtki Twojego dziecka są naprawdę bezpieczne. Lupilu to jakość, na której możesz polegać! Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz testy dermatologiczne, jakim poddajemy nasze jednorazowe pieluszki i pantsy, to idealne produkty dla zdrowia Twojego dziecka!

ochrona delikatnej skóry dziecka

Dla jeszcze pełniejszej ochrony Twojego maluszka w pieluszkach i pantsach Lupilu nie znajdziesz szkodliwych dodatków!

poradniki dla rodziców

Do roli rodzica nie sposób przygotować się w stu procentach, ale każda przyswojona porcja jakościowej wiedzy może sprawić, że poczujesz się w niej pewniej, a codzienność z maluszkiem stanie się nieco łatwiejsza! Lupilu to nie tylko pieluszki, ale także wiedza, z której możesz korzystać zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!