danger
Błąd przeglądarki

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana.

Trwałe i naturalne Drewniane zabawki z Lidla

To niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa, najpiękniejszy czas w życiu, którym dzielisz się ze swoimi dziećmi. Zabawki wykonane z drewna idealnie rozwijają wyobraźnię. Pozwalają też rozwinąć umiejętności motoryczne i logiczne myślenie. Co więcej, nasze zabawki spełniają najwyższe standardy jakości - aby cieszyć się wspaniałą zabawą przez jak najdłuższy czas.

Video Title
Video Title
Video Title

Kompatybilność

Nasze produkty są kompatybilne. Dzięki temu z dwóch różnych zabawek możesz szybko zbudować jedną wspaniałą historię. Przygoda na wyciągnięcie ręki!

Jakość

Nasze drewniane zabawki są wyjątkowo trwałe. Dzięki wysokiej jakości wykonania Twoje dziecko będzie cieszyć się nimi przez długi czas. 

Cena

Jakość jest dla nas bardzo ważna. Niemniej jednak jedna rzecz - jak zwykle w Lidlu - powinna pozostać niezmieniona: niska cena. Jesteśmy dumni, że nasze drewniane zabawki mają tak dobry stosunek ceny do jakości.  

Świat zabawy

Gaz do dechy!

Drewniane kolejki są od pokoleń jedną z najpopularniejszych zabawek dziecięcych. Są łatwe w montażu, solidne i dają nieskończone możliwości konfiguracji. Możesz dowolnie regulować trasy i dodawać funkcjonalności w każdym momencie zabawy. Cały zestaw uzupełniają dodatkowe akcesoria. Figury są idealnie dopasowane do potrzeb dzieci. Doskonała zabawa dla każdego.

Zapraszamy wszystkich do Świata Kuchni!

Nasza kuchnia i drewniane przybory kuchenne to świetna zabawa dla każdego. Twoje ukochane pluszaki zgłodniały? Ależ przyrządźmy dla nich przepyszny obiadek! Przed naszymi małymi kucharzami cały wachlarz możliwości kulinarnych. Świetnie się bawiąc rozwiną oni swoje umiejętności motoryczne i pobudzą kreatywność. Drewniana kuchnia pasuje do pokoju zabaw, ale i świetnie odnajdzie się w tradycyjnej kuchni.

Skład naszych zabawek

Drewno

Drewniane zabawki to natura na wyciągnięcie ręki. To też bezpieczna zabawa i nauka dla naszych pociech. Nasze zabawki charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.

Metal

Starannie wybieramy nasze materiały pilnując, aby były one jak najlepszej jakości. Są one też wyjątkowo trwałe.

Plastik

Dla poprawienia jakości zabawy uzupełniamy nasze produkty o plastikowe elementy. Kierujemy się surowymi wymogami bezpieczeństwa dbając, aby były bezpieczne w użyciu.  

Farby i barwienie

Używamy wyłącznie lakierów i farb nie zawierających rozpuszczalników oraz wody. Naszym zabawkom nie straszne żadne przygody.

Certyfikowana jakość

Certyfikat FSC

To potwierdzenie, że nasze artykuły zostały wyprodukowane z drewna pozyskanego legalnie z lasów, w których prowadzona jest zrównoważona i odpowiedzialna gospodarka leśna.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Nasze produkty spełniają surowe wymogi ustawy o bezpieczeństwie produktów.

Gwarancja

Wybrane artykuły objęte są 3-letnią gwarancją.