danger
Błąd przeglądarki

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana.

Food for Skin - Naturalne składniki, niska cena. Poleca Karolina Pisarek Food for Skin - Naturalne składniki, niska cena. Poleca Karolina Pisarek
Cien Food for Skin Cien Food for Skin
Cien Food for Skin. Minimum 90% składników pochodzenia naturalnego - nietestowane na zwierzętach. Cien Food for Skin. Minimum 90% składników pochodzenia naturalnego - nietestowane na zwierzętach.
Odżywiający krem do rąk 50 ml ODŻYWIENIE Z PAPAJĄ, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra bardzo sucha, szorstka i wrażliwa Odkryj z nami ekstrakt z owoców papai. Odżywiający krem do rąk 50 ml ODŻYWIENIE Z PAPAJĄ, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra bardzo sucha, szorstka i wrażliwa Odkryj z nami ekstrakt z owoców papai.
Nawilżający krem do rąk 50 ml NAWILŻENIE Z ZIELONĄ HERBATĄ, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra sucha i normalna Odkryj z nami ekstrakt z liści zielonej herbaty. Nawilżający krem do rąk 50 ml NAWILŻENIE Z ZIELONĄ HERBATĄ, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra sucha i normalna Odkryj z nami ekstrakt z liści zielonej herbaty.
Odmładzający krem do rąk 50 ml ODMŁODZENIE Z DZIKĄ RÓŻĄ, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra z oznakami starzenia Odkryj z nami ekstrakt z kwiatów i owoców dzikiej róży. Odmładzający krem do rąk 50 ml ODMŁODZENIE Z DZIKĄ RÓŻĄ, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra z oznakami starzenia Odkryj z nami ekstrakt z kwiatów i owoców dzikiej róży.
Płyn micelarny 3w1 do demakijażu twarzy, oczu i ust 200 ml ODŚWIEŻENIE Z GOŹDZIKIEM, każdy rodzaj skóry Odkryj z nami roślinny ekstrakt z pączków kwiatowych goździkowca korzennego. Płyn micelarny 3w1 do demakijażu twarzy, oczu i ust 200 ml ODŚWIEŻENIE Z GOŹDZIKIEM, każdy rodzaj skóry Odkryj z nami roślinny ekstrakt z pączków kwiatowych goździkowca korzennego.
Mleczko 3w1 do demakijażu twarzy, oczu i ust 200 ml ŁAGODZENIE Z CZARNĄ PORZECZKĄ, skóra sucha i wrażliwa Odkryj z nami olej z czarnej porzeczki. Mleczko 3w1 do demakijażu twarzy, oczu i ust 200 ml ŁAGODZENIE Z CZARNĄ PORZECZKĄ, skóra sucha i wrażliwa Odkryj z nami olej z czarnej porzeczki.
Krem odżywiający do twarzy 50 ml ODŻYWIENIE Z OLEJEM MACADAMIA, skóra sucha i wrażliwa Odkryj z nami olej macadamia z nasion orzechów – bogaty w witaminy A, E oraz witaminy z grupy B. Krem odżywiający do twarzy 50 ml ODŻYWIENIE Z OLEJEM MACADAMIA, skóra sucha i wrażliwa Odkryj z nami olej macadamia z nasion orzechów – bogaty w witaminy A, E oraz witaminy z grupy B.
Krem nawilżający do twarzy 50 ml NAWILŻENIE Z BAWEŁNĄ 24H, skóra normalna i mieszana Odkryj z nami roślinny ekstrakt z nasion bawełny – bogaty w liczne proteiny i węglowodany. Krem nawilżający do twarzy 50 ml NAWILŻENIE Z BAWEŁNĄ 24H, skóra normalna i mieszana Odkryj z nami roślinny ekstrakt z nasion bawełny – bogaty w liczne proteiny i węglowodany.
Żel-peeling do mycia twarzy 150 ml WYGŁADZENIE Z KOKOSEM, skóra normalna, mieszana i tłusta Odkryj z nami łupiny kokosa – źródło naturalnych peelingujących drobinek, które głęboko oczyszczają i złuszczają skórę. Żel-peeling do mycia twarzy 150 ml WYGŁADZENIE Z KOKOSEM, skóra normalna, mieszana i tłusta Odkryj z nami łupiny kokosa – źródło naturalnych peelingujących drobinek, które głęboko oczyszczają i złuszczają skórę.
Żel micelarny do mycia twarzy z pigwą 150 ml OCZYSZCZENIE Z PIGWĄ, skóra sucha i wrażliwa Odkryj z nami ekstrakt z owoców pigwy – bogaty w antyoksydanty, witaminy z grupy B, prowitaminę A i witaminę C oraz składniki mineralne. Żel micelarny do mycia twarzy z pigwą 150 ml OCZYSZCZENIE Z PIGWĄ, skóra sucha i wrażliwa Odkryj z nami ekstrakt z owoców pigwy – bogaty w antyoksydanty, witaminy z grupy B, prowitaminę A i witaminę C oraz składniki mineralne.
Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy na dzień 50 ml ODMŁODZENIE Z DZIKĄ RÓŻĄ, skóra z oznakami starzenia. Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy na dzień 50 ml ODMŁODZENIE Z DZIKĄ RÓŻĄ, skóra z oznakami starzenia.
Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy na noc 50 ml ODMŁODZENIE Z DZIKĄ RÓŻĄ, skóra z oznakami starzenia Odkryj z nami roślinny ekstrakt z kwiatów i owoców dzikiej róży – bogaty w witaminę C i antyoksydanty. Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy na noc 50 ml ODMŁODZENIE Z DZIKĄ RÓŻĄ, skóra z oznakami starzenia Odkryj z nami roślinny ekstrakt z kwiatów i owoców dzikiej róży – bogaty w witaminę C i antyoksydanty.
Kremowy żel do mycia ciała 200 ml ODŻYWIENIE Z OLEJEM BABASSU, każdy rodzaj skóry Odkryj z nami olej z orzechów babassu – bogaty w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. Spowalnia utratę wody ze skóry oraz wzmacnia jej barierę ochronną. Kremowy żel do mycia ciała 200 ml ODŻYWIENIE Z OLEJEM BABASSU, każdy rodzaj skóry Odkryj z nami olej z orzechów babassu – bogaty w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. Spowalnia utratę wody ze skóry oraz wzmacnia jej barierę ochronną.
Wygładzający żel-peeling do mycia ciała 200 ml ORZEŹWIENIE Z ZIELONĄ HERBATĄ, skóra pozbawiona jędrności Odkryj z nami ekstrakt z liści zielonej herbaty – bogaty w polifenole, witaminy z grupy B i C. Wygładzający żel-peeling do mycia ciała 200 ml ORZEŹWIENIE Z ZIELONĄ HERBATĄ, skóra pozbawiona jędrności Odkryj z nami ekstrakt z liści zielonej herbaty – bogaty w polifenole, witaminy z grupy B i C.
Ujędrniające serum-booster do ciała 200 ml WYSZCZUPLENIE Z ZIELONĄ KAWĄ, skóra pozbawiona jędrności, szczególnie z oznakami cellulitu Odkryj z nami olej z nasion zielonej kawy – bogaty w antyoksydanty, kofeinę, polifenole i kasantyny. Ujędrniające serum-booster do ciała 200 ml WYSZCZUPLENIE Z ZIELONĄ KAWĄ, skóra pozbawiona jędrności, szczególnie z oznakami cellulitu Odkryj z nami olej z nasion zielonej kawy – bogaty w antyoksydanty, kofeinę, polifenole i kasantyny.
Nawilżający balsam do ciała 200 ml WYGŁADZENIE Z OLEJEM MIGDAŁOWYM, skóra normalna i sucha Odkryj z nami olej z nasion słodkich migdałów – bogaty w witaminy A, B1, B2, B6, E, D, liczne antyoksydanty, kwas linolowy i kwasy Omega 6. Nawilżający balsam do ciała 200 ml WYGŁADZENIE Z OLEJEM MIGDAŁOWYM, skóra normalna i sucha Odkryj z nami olej z nasion słodkich migdałów – bogaty w witaminy A, B1, B2, B6, E, D, liczne antyoksydanty, kwas linolowy i kwasy Omega 6.
Maska-peeling do twarzy OCZYSZCZENIE Z CZARNYM WĘGLEM I TRAWĄ CYTRYNOWĄ 6 ml + Maska do twarzy ODŚWIEŻENIE Z ZIELONĄ GLINKĄ I OGÓRKIEM 6 ml, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra z niedoskonałościami Maska-peeling do twarzy OCZYSZCZENIE Z CZARNYM WĘGLEM I TRAWĄ CYTRYNOWĄ 6 ml + Maska do twarzy ODŚWIEŻENIE Z ZIELONĄ GLINKĄ I OGÓRKIEM 6 ml, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra z niedoskonałościami
Maska-peeling do twarzy OCZYSZCZENIE Z BIAŁĄ GLINKĄ I ROZMARYNEM 6 ml + Maska-peeling enzymatyczny do twarzy BLASK Z PAPAJĄ 6 ml, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra pozbawiona blasku Maska-peeling do twarzy OCZYSZCZENIE Z BIAŁĄ GLINKĄ I ROZMARYNEM 6 ml + Maska-peeling enzymatyczny do twarzy BLASK Z PAPAJĄ 6 ml, każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra pozbawiona blasku