Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-14T09:15:33.000Z

5702017415727

Zestaw klocków Lego Super Mario™ 71420 Nosorożec Rambi - zestaw rozszerzający

Liczba elementów: 106
Wiek: +7

✓ Zabawa z dudniącymi skałami i nosorożcem Rambi
✓ Zestaw do rozbudowy umożliwiający przejażdżki nosorożcem
✓ Dla interaktywnej zabawy

31,98
Dostępne od zaraz

LEGO Super Mario™ 71420 Nosorożec Rambi - zestaw rozszerzający

Przygoda LEGO® Super Mario™ z nosorożcem Rambi - zestaw rozszerzający (71420) dla dzieci w wieku od 7 lat. Interaktywna figurka LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (brak w zestawie) może jeździć na nosorożcu Rambi. Gdy figurka LEGO Rambi idzie, uderza w skały lub wykonuje inne ruchy, interaktywna figurka wydaje dźwięki. Uwaga: do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403.

Aplikacja towarzysząca: instrukcje budowania tego zestawu można znaleźć w aplikacji towarzyszącej LEGO Super Mario. Aplikacja zawiera między innymi pomysłowe pomysły na budowanie i zabawę oraz służy jako bezpieczne forum, na którym dziecko może udostępniać zdjęcia swoich modeli.

Kreatywność bez granic: zestawy LEGO Super Mario to świetny prezent dla młodych trendsetterów. Zestawy startowe i zestawy rozszerzeń pozwalają fanom rozbudowywać, przeprojektowywać i dostosowywać własne poziomy na specjalne sposoby, dzięki czemu mogą bawić się godzinami i zbierać mnóstwo monet.

Wspaniała zabawa w zdobywanie kolejnych poziomów i przewracanie skał: LEGO® Super Mario™ Rambi nosorożec - zestaw rozszerzający (71420) zawiera postać Rambiego z klocków LEGO i kilka skał.

Ekscytujące przejażdżki na Rambi: umieść figurkę LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (brak w zestawie) na Rambi i pozwól nosorożcowi tupać lub zderzać się z obiektami, aby wywołać słyszalne reakcje cyfrowe interaktywnej figurki.

Skały do ułożenia: pozwól Rambiemu uderzyć w skały, aby je przewrócić i odkryć ukrytego banana.

Prezent dla fanów w wieku od 7 lat: 106-elementowy zestaw to świetny prezent świąteczny lub urodzinowy dla dzieci, które mają już zestaw startowy LEGO® Super Mario™ (71360, 71387 lub 71403), wymagany do interaktywnej zabawy.

Postać z klocków LEGO: Rambi ma 6 cm wysokości, 11 cm długości i 5 cm szerokości i można go dołączyć do innych zestawów LEGO® Super Mario™.

Projekt budowlany z aplikacją: pobierz aplikację LEGO® Super Mario™, aby uzyskać instrukcje budowania i kreatywne pomysły. Lista zgodnych urządzeń z systemami Android i iOS jest dostępna na stronie LEGO.com/devicecheck.


Opis produktu

 • Zestaw do rozbudowy umożliwiający przejażdżki nosorożcem
 • Zawiera nosorożca Rambiego jako figurkę z klocków LEGO®.
 • Pozwól Rambiemu uderzyć w stos skał, by odkryć ukrytego banana.
 • Fascynujący prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 7 lat.
 • Rambi ma 11 cm długości
 • Do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy LEGO® Super Mario™.
 • Instrukcje budowania i pomysły na zabawę można znaleźć w aplikacji towarzyszącej LEGO® Super Mario™.
 • Zestawy LEGO® Super Mario™ pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię.
 • Wysokiej jakości elementy LEGO® zawsze ściśle do siebie pasują.
 • Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.
 • Zalecany wiek: od 7 lat


Wskazówki

UWAGA! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko zadławienia. Małe części.

LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi The LEGO Group i zostały użyte w niniejszym dokumencie za zgodą. ©2023 The LEGO® Group.