Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-22T13:50:20.000Z

Talbot-Torro Zestaw do badmintona "2 Attacker Junior"

W zestawie: 2x rakieta, 2x piłka, 1x torba
Cechy: znanej niemiecko-brytyjskiej marki Talbot-Torro

92,05
Dostępne od zaraz

Talbot-Torro Zestaw do badmintona "2 Attacker Junior"

Kup teraz popularny dziecięcy zestaw do badmintona 2 Attacker Junior znanej niemiecko-brytyjskiej marki Talbot-Torro. Talbot-Torro słynie z bogatego wyboru prestiżowych zestawów do badmintona i lotek. Zestaw 2-Attacker Junior zawiera 2 skrócone, wytrzymałe rakiety dla dzieci wykonane z hartowanej stali, które mają tylko 53 cm długości (a zatem są o 13,5 cm krótsze niż zwykłe rakiety o długości 66,5 cm) i mają mniejszą średnicę uchwytu dla dziecięcych dłoni. Główka i trzonek są połączone wysokiej jakości, stabilnym, trwałym i całkowicie zamkniętym trójnikiem, który nie wygina się. Bardzo wytrzymały elastyczny sznurek Lawntex 0,8 mm jest mocno naciągnięty, dzięki czemu lotka nie utknie w sznurku.

W zestawie znajdują się 2 lotki z tworzywa sztucznego z korkową podstawą w stabilnym wymiarowo pudełku do bezpiecznego przechowywania (bez spłaszczonych lotek). Wszystko zapakowane w prestiżową torbę z zamkiem błyskawicznym i regulowanym paskiem. W zestawie instrukcja grania. Firma Talbot-Torro została założona przez brytyjskiego mistrza badmintona Dereka Talbota, który po swoich aktywnych dniach jako zawodnik był nadal bardzo zaangażowany w popularyzację tego sportu. Talbot-Torro jest obecnie zdecydowanym liderem rynku rekreacyjnego badmintona w Europie i oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.

Dane techniczne

  • marka: Talbot-Torro
  • wymiary (dł. x szer. x wys.): 560 x 220 x 60 mm
  • waga: 371 g
  • typ: Badminton
  • materiał: rakieta: stal, drewno; torba: poliester, PVC, PP; lotki: PP, PVC, guma
  • obszar zastosowania: wewnątrz, na zewnątrz
  • w zestawie: 2x rakieta, 2x piłka, 1x torba