Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-16T03:53:18.000Z

4000885709063

Schildkröt Zestaw speed badmintona

Speed-Badminton w czystej postaci: Nowy zestaw do speed badmintona od Schildkröt jest dostarczany z pojemnikiem z 3 lotkami i praktyczną torbą z paskiem do przenoszenia.

154,96
Dostępne od zaraz

Zestaw do speed badmintona Schildkröt

Speed-Badminton w czystej postaci: Nowy zestaw do speed badmintona od Schildkröt jest dostarczany z pojemnikiem z 3 lotkami i praktyczną torbą z paskiem do przenoszenia. Bardzo poręczne rakiety (długość 54,5 cm, waga 165 g, profil ramy 17,3 mm) są o 4 cm krótsze niż zwykłe rakiety do speed badmintona, a zatem znacznie łatwiejsze w obsłudze; początkujący, gracze rekreacyjni i dzieci będą mieli znacznie więcej zabawy i szybsze poczucie osiągnięć dzięki temu zestawowi! Speed badminton (często określany jako crossminton) jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronną grą w odbijanie na świecie!

Zabawa na plaży, w parku lub ogrodzie – bez siatki. Szczególną cechą speed badmintona jest jego stabilność na wietrze – kto nie doświadczył frustracji, próbując grać w badmintona przy lekkim wietrze? Odporna na wiatr lotka do speed badmintona jest cięższa i mniejsza niż zwykła lotka i zapewnia przy tym dodatkową prędkość.

Cechy produktu

  • Marka: Schildkröt
  • Wymiary produktu (dł. x szer. x wys.) (wprowadzić jednostkę): 575 x 230 x 45 mm
  • Waga netto: 0,510 kg
  • Materiał: aluminium; torba: poliester/PVC
  • Zastosowanie: na zewnątrz
  • Zawartość zestawu: 2x rakieta, 3x lotka, 1x torba