Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-08T14:46:02.000Z

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

Schildkröt Wałki do masażu 3w1

Elementy: wałek powięziowy, wałek do jogi i drążek do masażu

139,00
Niedostępny online

Wałki do masażu 3w1 Schildkröt

Nowy, absolutnie innowacyjny wałek do masażu i powięzi 3w1 firmy Schildkröt to wszechstronne urządzenie treningowe do użytku domowego, w podróży lub do profesjonalnego użytku w rehabilitacji lub przez fizjoterapeutów. Świetny stosunek wydajności do ceny Zestaw oferuje 3 wałki w cenie klasycznego wałka powięziowego!

3-częściowy zestaw składa się z 3 praktycznych wałków, które można włożyć jeden w drugi:

  • 1 duży szary wałek powięziowy, Ø 15 cm wykonany z pianki PE, gładka, niezbyt twarda powierzchnia, idealny również dla początkujących, szerokość 45 cm, dlatego nadaje się również do szerokich pleców mężczyzny.
  • 1 pomarańczowy wałek do jogi / wałek do masażu z miękką rowkowaną strukturą dla dodatkowego efektu masażu, Ø 10 cm wykonany z pianki EVA.
  • 1 szaro-pomarańczowy drążek do masażu z 2 uchwytami i 4 twardymi elementami masującymi z ergonomicznie rozmieszczonymi nacięciami (tworzywo PP i PE, Ø 4 cm). Idealny zestaw do samodzielnego masażu punktów na ramionach, nogach, stopach, plecach i udach (cellulit).

Od 2013 roku w szerokim asortymencie artykułów fitnessowych marki Schildkröt można znaleźć bogaty wybór małego sprzętu do fitnessu, przeznaczonego do użytku domowego i zastosowań mobilnych. Firma Schildkröt, z uwagi na wysoki stopień rozpoznawalności, bardzo szybko wyrobiła sobie rynkową pozycję w branży fitness. Obecnie renomowani partnerzy handlowi zaspokajają rynek małego sprzętu do fitnessu produktami marki Schildkröt. Ponadto, firma Schildkröt została uznana ostatnio i po raz trzeci z rzędu za „Najlepszego producenta” roku w kategorii „fitness” przez niemieckich sprzedawców na kartach magazynu sportowego SAZ. 7 lat po rynkowej premierze niemiecka marka o bogatych tradycjach kompletnie odświeża swoją obecność w segmencie fitness, prezentując nową, dynamiczną i atrakcyjną koncepcję opakowań na rok 2020. Nowy wygląd optymalnie dostosowuje się do aktualnych trendów i warunków rynkowych. W trakcie kompleksowego relaunchu marki firmie Schildkröt udało się pozyskać obecnie najlepszego niemieckiego biatlonistę – Arnda Peiffera, który objął funkcję nowego ambasadora marki. Peifffer – urodzony w Dolnej Saksonii Bawarczyk z wyboru – posiada w swoim dorobku wiele medali, olimpijskich wiktorii (m.in. złoto olimpijskie w sprincie na 10 km z 2018 roku z Pjongczangu) i tytułów mistrza świata. Za swoje osiągnięcia w sezonie 2018/19 aktualny mistrz świata został również nagrodzony Złotą Nartą, która wśród niemieckich narciarzy uważana jest za najwyższe wyróżnienie. Firma Schildkröt oferuje różnorodne metody treningowe i instrukcje dla swoich produktów fitness.

Wymiary kompletnego zestawu

  • Ø 15 cm, długość 45 cm, waga 1000 g.

Materiał

  • wałek: PE, PP
  • wałek: EVA
  • drążek do masażu: PP, stal

Zawartość zestawu

  • 1x wałek powięziowy, 1x wałek do masażu, 1x drążek do masażu