Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
     Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

     Rendered: 2023-02-06T11:33:10.000Z

     UWAGA:

     Ten artykuł jest niestety niedostępny.
     Podobne produkty znajdziesz tutaj.

     Przytulanka NICI Glubschi, z wielkimi oczami, 1 sztuka

     Warianty: zajączek Wolli-Dot, sowa Princess Holly, pingwin Sniffy, renifer Cocoa-Fee
     Cechy: niezwykle miękkie pluszowe futerko

     ✓ Przyjemnie miękki
     ✓ Duże, okrągłe oczy
     ✓ Edycja zimowa

      

     Więcej szczegółów
     44,99
     Niedostępny online

     Przytulanka NICI Glubschi, z wielkimi oczami

     ORYGINALNE GLUBSCHIS: nowe Glubschis z wieloma uroczymi detalami i wielkimi oczami! Przytulanka z dużymi oczami ma super miękkie pluszowe futerko NICI i świetny brokatowy materiał na uszkach i łapkach. Tylko oryginał z gwiazdką NICI na łapce!

     Zajączek Wolli-Dot

     GLUBSCHIS – oryginał tylko od NICI. Zajączek GLUBSCHIS Wolli-Dot jest wspaniałą przytulanką z kędzierzawym futerkiem. Puszyste klapnięte uszy z niebieskim, błyszczącym wnętrzem są absolutną atrakcją. Żaden inny zajączek GLUBSCHIS nie wygląda tak uroczo po praniu.

     Sowa Princess Holly

     Princess Holly jest naszą małą księżniczką powietrza. Jako sowa potrafi naprawdę dobrze latać i z pewnością radzi sobie lepiej niż samolot. Jej piękne futro ma wiele pastelowych kolorów i sprawia, że wygląda jak księżniczka. Błyszczący materiał na jej dziobie, uszach, skrzydłach i stopach również przystoi prawdziwej księżniczce. Holly uwielbia bawić się z innymi przyjaciółmi Glubschi i oczywiście nie może się doczekać spotkania z Tobą w nowym domu.

     Pingwin Sniffy

     Pingwin Glubschi Schlenker Sniffy 25 cm Pingwin Sniffy z serii GLUBSCHIS jest niezwykle uroczym przedstawicielem GLUBSCHIS i wyśmienitym prezentem nie tylko pod choinkę. Sniffy jest super przytulnym przyjacielem z mieniącą się złotą muszką, błyszczącym złotym dziobem i małymi stópkami.

     Renifer Cocoa-Fee

     Przytulany renifer GLUBSCHIS Cocoa-Fee ma wyjątkowo miękkie brązowe futerko oraz złote, błyszczące poroże i małe łapki. Ale żeby wyglądać naprawdę świątecznie i dobrze wypaść pod każdą choinką, błyszczące uszy i duże niebieskie błyszczące oczy są koniecznością. Widzisz. Święta będą hitem z przytulanką Cocao Fairy od GLUBSCHIS! (c) 2020 Carletto, licensed by NICI GmbHSztuka GLUBSCHIS – oryginał tylko od NICI. Przytulny renifer GLUBSCHIS to bardzo wyjątkowy GLUBSCHI ze swoim dwukolorowym brązowym futrem i złotym porożem. Jasnoniebieskie, błyszczące oczy są wisienką na torcie.