Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2023-09-26T08:13:15.000Z

         UWAGA:

         Ten artykuł jest niestety niedostępny.
         Podobne produkty znajdziesz tutaj.

         Play Doh Zestaw do zabawy Fryzjer, Dentysta lub Mikser, 1 sztuka

         Zalecany wiek: od 3 lat

         69,90
         Niedostępny online

         Opis produktu

         Fryzjer

         Witamy w salonie fryzjerskim! Tutaj każde dziecko w wieku od 3 lat może wcielić się w rolę fryzjera i wyczarować najśmieszniejsze i najbardziej kreatywne fryzury. 3 wymienne elementy oraz 8 trzykolorowych puszek po 56 g zapewnią mnóstwo zabawy podczas stylizacji włosów. Przy pomocy nożyczek i golarki można komponować różne fryzury. To fantastyczny prezent dla małych adeptów sztuki fryzjerskiej!   

          

         Dentysta

          

         Zestaw ten zaprasza do zabawy w odgrywanie ról i wprowadza w temat wizyty u dentysty. Tutaj pacjent w zabawny sposób wyciąga język i cierpliwie czeka na wykonanie zabiegu. Przy pomocy specjalnej formy w mig można ulepić zęby z plasteliny, a później leczyć je, korzystając z wiertła i strzykawki, oraz zakładać plomby. W zestawie znajduje się 10 narzędzi dentystycznych oraz 8 puszek plasteliny. To doskonały zestaw, dzięki któremu dzieci od 3 roku życia mogą pozbyć się strachu przed następną wizytą u lekarza. 

          

         Mikser

          

         Zapraszamy do kreatywnej kuchni! Dwie nasadki ze stempelkami pozwolą udekorować pyszne babeczki i ciasteczka, podobnie jak dekorator do ciasta. Tak wspaniałe słodkości można podać gościom. W zestawie cztery puszki plasteliny i jedna puszka plasteliny Play-Doh Plus. 

          


         Wymiary
         • Fryzjer: ok. 27,9 x 21,6 x 6,7 cm
         • Dentysta: ok. 28 x 21,5 x 6,7 cm
         • Mikser: ok. 27,9 x 21,6 x 8,1 cm

         Materiał wykonania
         • tworzywo sztuczne, plastelina