Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Rendered: 2023-05-05T12:13:13.000Z

       UWAGA:

       Wybrany przez Ciebie wariant (Rodzaj: Peeki Parrot FJJ21) został wyprzedany online..

       MATTEL Lalka Enchantimals ze zwierzątkiem

       Wysokość lalek: 15 cm
       Cechy: z uroczymi szczegółami
       Zalecenia wiekowe: od 4 lat

       (13)

       Różne warianty

       40,99
       Niedostępny online

       MATTEL Lalka Enchantimal ze zwierzątkiem

       Bree Bunny i Twist

       Lalki Enchantimals i ich najlepsi zwierzęcy przyjaciele są po prostu uroczy!  Bree jest połączona z króliczkiem Twistem w bardzo szczególny sposób - zawsze są razem i nawet wyglądają podobnie! 15-centymetrowa lalka Bree Bunny tryska kreatywnością i nosi wesoły strój z zabawnymi wzorami, puszysty kołnierz i jaskrawożółte buty. Maluchy pokochają jej długie różowe włosy i urocze detale, które są w sam raz dla jej zwierzęcego przyjaciela - jak królicze uszy i króliczy ogon. Jej zwierzęcy przyjaciel Twist również posiada urocze szczegóły, takie jak białe futerko i małe różowe łapki. 
       Kolekcjonuj i baw się ze wszystkimi lalkami ze świata Enchantimals. Zestaw zawiera jedną lalkę z ubraniem i akcesoriami oraz jedną figurkę zwierzątka.


       Felicity Fox i Flick

       Lalki Enchantimals i ich najlepsi zwierzęcy przyjaciele są po prostu uroczy. Lisiczka Felicity jest związana z Flickiem w bardzo szczególny sposób - zawsze są razem i nawet wyglądają podobnie! Lalka Felicity Fox o wysokości 15 cm jest urodzoną odkrywczynią i nosi niebieski strój z kwiatowym wzorem oraz jaskrawo pomarańczowe buty. Dzieci pokochają jej długie włosy i urocze detale, które idealnie pasują do jej zwierzęcego przyjaciela - jak krzaczasty ogon i lisie uszy. Jej lis Flick również charakteryzuje się uroczymi detalami, takimi jak krzaczasty ogon i małe różowe łapki. 
       Kolekcjonuj i baw się ze wszystkimi lalkami ze świata Enchantimals.


       Patter Peacock i Flap

       Lalki Enchantimals i ich najlepsi zwierzęcy przyjaciele są po prostu uroczy! Pawia dziewczynka Patter jest związana z Flapem w bardzo szczególny sposób - zawsze są razem i nawet wyglądają podobnie! Lalka Patter Peacock o wysokości 15 cm jest dumna ze swoich piór i nosi strój w ładne wzory, aby wyrazić swoją pasję do mody. Wyjątkowe nakrycie głowy i "skrzydlate" buty dopełniają jej czarujący wygląd. Maluchy pokochają jej długie kręcone włosy i urocze detale, które pasują do jej zwierzęcego przyjaciela - jak piękne pawie skrzydła. Jej przyjaciela również chrakateryzują urocze detale, takie jak wspaniałe skrzydła i jaskrawo zielone loczki.  
       Kolekcjonuj i baw się lalkami ze świata Enchantimals. Zestaw zawiera jedną lalkę z ubrankami i akcesoriami oraz jedną figurkę zwierzątka. Możliwe zmiany w kolorystyce i wzornictwie.


       Peeki Parrot

       Urocza lalka Peeki Parrot i jej papuzi przyjaciel Sheeny zachwycą każde dziecko. Enchantimals to kochający bohaterowie, którzy są połączeni ze swoimi najlepszymi zwierzęcymi przyjaciółmi w bardzo szczególny sposób - zawsze są razem i nawet wyglądają podobnie! Do lalki o wysokości 15 cm dołączona jest jej papuzia przyjaciółka Sheeny, która wygląda uroczo ze swoimi kolorowymi skrzydełami i różowym upierzeniem. Lalka Peeki Parrot nosi kolorowe ubranko z jasnym topem, zdejmowaną spódniczką w kolorze niebieskim i zielonym oraz kwiecistą pelerynką o przezroczystym wyglądzie z puszystym kołnierzem w kolorze różowym. Różowe buty mają detale w kształcie skrzydeł papugi, a niebieskie nakrycie głowy przypominające pióra zdobi jej kolorowe pasemka - lalka ma nawet kolorowe akcenty na twarzy! Dzieci będą miały mnóstwo zabawy celebrując specjalną więź między przyjaciółmi i bawiąc się w świat, którego motto brzmi "Na zawsze będziemy trzymać się razem". Lalki można kolekcjonować, aby odwzorować kompletny świat Enchantimals i tworzyć własne historie. W zestawie lalka Enchantimals Peeki Parrot z ubraniem i akcesoriami oraz jej przyjaciółka Sheeny Parrot.


       Sage Skunk i Caper

       Lalki Enchantimals i ich najlepsi zwierzęcy przyjaciele są po prostu uroczy! Skunksowa dziewczynka Sage jest związana z Caperem w bardzo szczególny sposób - zawsze są razem i nawet wyglądają podobnie! Wysoka na 15 cm lalka Sage Skunk jest pasjonatką muzyki rockowej i nosi fantazyjny strój w kwiaty i kratkę, buty i różowy szalik. Dzieci pokochają jej urocze szczegóły, które pasują do wyglądu jej zwierzęcego przyjaciela - jak krzaczasty pasiasty ogon i uszy skunksa. Jej skunks Caper posiada równie urocze elementy, jak krzaczasty ogon i uroczy wyraz pyszczka. Kolekcjonuj i baw się ze lalkami ze świata Enchantimals.


       Winsley Wolf

       Daj się oczarować uroczym lalkom Enchantimals i ich zwierzęcym przyjaciołom. Wilczyca Winsley ma bardzo szczególną więź ze swoim najlepszym zwierzęcym przyjacielem, Wolf Trooperem - zawsze są razem i nawet wyglądają tak samo! Lalka o wysokości 15 cm ma chłodne niebieskie włosy i nosi strój odzwierciedlający jej miłość do natury: uroczy fioletowy top i turkusową spódniczkę ze wzorem księżyców, gór i drzew. Jej fioletowe buty, przypominające łapki, dopełniają stylizacji. Urocze akcesoria Wolf Girl Winsley podkreślają jej szczególną więź z najlepszym zwierzęcym przyjacielem Trooperem - jej krzaczasty szary ogon, wilcze uszy i urocze wilcze rysy idealnie pasują do Troopera. Lalki nadają się idealnie do zabawy i kolekcjonowania.


       Materiał

       • tworzywo sztuczne


       Wymiary

       • ok. 15 cm (wys.)


       Waga

       • ok. 80 g
         

       Ostrzeżenia

       • UWAGA! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Zagrożenie udławieniem. Małe części.
       • Możliwe różnice w kolorystyce i wzornictwie.