Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2023-04-27T19:11:22.000Z

         UWAGA:

         Ten artykuł jest niestety niedostępny.
         Podobne produkty znajdziesz tutaj.

         Masterpro Patelnia Ø 20 cm, z kolekcji Modesta Amaro

         Średnica: 20 cm
         Rodzaje kuchenek: wszystkie
         Grubość dna: 3,8 mm
          

         ✓ Równomierne rozprowadzanie ciepła
         ✓ Uchwyt z czarnym wykończeniem soft-touch
         ✓ Umożliwia gotowanie bez dodatku oleju lub tłuszczu

         59,90
         Niedostępny online

         Masterpro Głęboka patelnia z kutego aluminium, 20 cm

         Masterpro, profesjonalizm i skuteczność w kuchni.
         Gotuj jak prawdziwy szef kuchni z kolekcją Masterpro by "Modest Amaro", najbardziej kompletnymi i profesjonalnymi akcesoriami kuchennymi, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych technologii i awangardowego wzornictwa, aby gotować zrównoważone i zdrowe potrawy, oszczędzając czas i energię, idealne, aby rozwijać swoje umiejętności gastronomiczne i cieszyć się niezwykłymi rezultatami z rodziną i przyjaciółmi. Odmień swoją kuchnię dzięki patelniom i rondlom ze stali nierdzewnej i kutego aluminium, specjalnie zaprojektowanym, aby zatrzymywać ciepło i równomiernie je rozprowadzać. Dzięki temu można tworzyć dania, które są gotowane z uwagą i czasem, zachowując kolory, aromaty i smaki potraw. Zwiększ swoje doświadczenie kulinarne w domu dzięki narzędziom kuchennym, które maksymalizują doświadczenie, abyś mógł wykorzystać całą swoją wiedzę i zastosować w praktyce wszystkie sztuczki profesjonalnych szefów kuchni. Dopraw swoją kuchnię z Masterpro!
          

         Patelnia z kolekcji Masterpro wykonana z kutego aluminium, unikalnego materiału o grubym dnie, który sprzyja szerokiej dystrybucji ciepła bez gorących punktów dla równomiernego i szybkiego gotowania potraw, oszczędzając czas i energię. Profesjonalne patelnie z powłoką nieprzywierającą marki ILAG, która umożliwia gotowanie bez olejów i tłuszczów, przyczyniając się do zdrowej i zbilansowanej diety oraz zapobiegając przywieraniu składników do powierzchni patelni i pojawianiu się bakterii dla bezpiecznego gotowania. Odporna na zarysowania i ścieranie powłoka pozwala na powolne gotowanie bez obaw o przypalenie potrawy. Dzięki kompozycji wolnej od PFOA i toksyn, patelnia jest idealnym naczyniem do wszystkich rodzajów przepisów. Podstawa indukcyjna rozprowadza ciepło po całej patelni i nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, zarówno indukcyjnych, szklano-ceramicznych, gazowych, elektrycznych jak i halogenowych. Patelnia z wylewkami po bokach i ergonomiczną rączką z powierzchnią soft touch dla wygodnego i mocnego chwytu, w kolorze eleganckiej czerni, która pasuje do reszty patelni i wzbogaca Twoją kuchnię. Łatwy do czyszczenia, zaleca się mycie ręczne, aby przedłużyć żywotność produktu.

         Opis produktu

         • wykonane z kutego aluminium dla równomiernej dystrybucji ciepła
         • powłoka nieprzywierająca ILAG Pemium, wszechstronny system 3-warstwowy z bardzo odporną warstwą wierzchnią
         • nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
         • uchwyt z czarnym wykończeniem soft-touch
         • bez PFOA


         Materiał

         • kute aluminium


         Wymiary

         • ok. 20 x 4,7 x 38 cm


         Waga

         • ok. 650 g