Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Rendered: 2023-05-10T10:09:51.000Z

       LUPILU® Pieluchy SOFT&DRY 4 Maxi (8-16kg), 100 sztuk

       chłonność do 12h
       swoboda ruchów
       superchłonne kanaliki

       Bezpieczny wybór: pieluchy zostały przebadane dermatologicznie w Instytucie Dermatest, posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz nie zawierają alergenów.

       55,90
       Dostępne od zaraz

       Dlaczego warto wybrać pieluszki Lupilu SOFT & DRY?

        

       Pieluszki SOFT & DRY mają niezwykłą chłonność, zapewniającą dziecku suchość aż do 12 godzin. Dzięki temu nic nie staje na przeszkodzie małemu odkrywcy.

       W pieluszkach Lupilu SOFT & DRY każdy dzień może pełen aktywności i rozwojowych zabaw, a każda noc przynosi spokojny, nieprzerwany sen. Dzięki przewiewnym kanalikom skóra dziecka pozostaje sucha i zdrowa, dzięki czemu jej pielęgnacja jest znacznie łatwiejsza.

       SOFT & DRY to idealny wybór, gdy szukasz sprawdzonych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o najważniejszych potrzebach maluszka.

        

       CHŁONNOŚĆ DO 12 H

        

       Nowe, ulepszone pieluszki Lupilu SOFT & DRY to troska na najwyższym poziomie:

       CHŁONNOŚĆ DO 12 GODZIN

       Pieluchy chłonne aż do 12 godzin to więcej nieprzerwanej zabawy w dzień i spokojniejszy sen w nocy. Dzięki nowoczesnej technologii long-lasting absorption pieluszki wchłaniają wilgoć, zapewniając dziecku komfort na dłużej.

       PRZEWIEWNE KANALIKI

       W pieluszkach SOFT & DRY jest sucho, komfortowo. To zasługa technologii air-tubes. System przewiewnych kanalików odprowadza wilgoć z dala od skóry dziecka, ułatwiając rodzicowi pielęgnację malucha.

       NATYCHMIASTOWA SUCHOŚĆ

       Szybciej wchłaniają, a więc skuteczniej chronią. SOFT & DRY wyposażone są w technologię fast dry, co oznacza, że wchłaniają wilgoć dwa razy szybciej niż poprzednie pieluszki Lupilu (bez technologii fast dry). Wszystko z troski o suchą i zdrową skórę maluszka.

       WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

       MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ

       Skóra dziecka jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje jak najlepszej ochrony. Wewnętrzna tkanina pieluszek Lupilu SOFT & DRY jest niezwykle miękka dzięki czemu zapewnia komfort Twojemu maluszkowi.

       Swoboda ruchów

       Nic nie powinno stawać na przeszkodzie dobrej zabawie, dlatego pieluchy Lupilu SOFT & DRY dbają o swobodę ruchów małego odkrywcy świata! Pieluszki posiadają elastyczne, delikatne boczki oraz autonomiczny kształt.

       Testowane dermatologicznie

       Pieluszki Lupilu SOFT & DRY dbają o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zostały dokładnie przebadane dermatologicznie i nie zawierają żadnego z wymienionych na liście UE 26 potencjalnych alergenów.

       ELASTYCZNE FALBANKI

       Gdy maluszek wierci się, kręci, wspina i biega pieluszki muszą wykazać się skutecznym działaniem. Lupilu SOFT & DRY posiadają elastyczne falbanki, które zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

       GWARANCJA - CERTYFIKAT

       Certyfikat potwierdzający badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!

       Dermatest

       PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

       Gdy chodzi o Twoje dziecko, stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego pieluszki Lupilu SOFT & DRY zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości, którą będzie cieszyć się Twoje dziecko!

       Instytut Matki i Dziecka

       POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

       Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pieluszki Lupilu SOFT & DRY posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.