Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2022-12-06T08:02:10.000Z

         LUPILU® Pieluchy SOFT&DRY 3 Midi (4-9 kg), 112 sztuk

         chłonność do 12h
         swoboda ruchów
         superchłonne kanaliki

         Bezpieczny wybór: pieluchy zostały przebadane dermatologicznie w Instytucie Dermatest, posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz nie zawierają alergenów.

         Więcej szczegółów
         55,90
         Dostępne od zaraz

         Dlaczego warto wybrać pieluszki Lupilu SOFT & DRY?

          

         Pieluszki SOFT & DRY mają niezwykłą chłonność, zapewniającą dziecku suchość aż do 12 godzin. Dzięki temu nic nie staje na przeszkodzie małemu odkrywcy.

         W pieluszkach Lupilu SOFT & DRY każdy dzień może pełen aktywności i rozwojowych zabaw, a każda noc przynosi spokojny, nieprzerwany sen. Dzięki przewiewnym kanalikom skóra dziecka pozostaje sucha i zdrowa, dzięki czemu jej pielęgnacja jest znacznie łatwiejsza.

         SOFT & DRY to idealny wybór, gdy szukasz sprawdzonych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o najważniejszych potrzebach maluszka.

          

         CHŁONNOŚĆ DO 12 H

          

         Nowe, ulepszone pieluszki Lupilu SOFT & DRY to troska na najwyższym poziomie:

         CHŁONNOŚĆ DO 12 GODZIN

         Pieluchy chłonne aż do 12 godzin to więcej nieprzerwanej zabawy w dzień i spokojniejszy sen w nocy. Dzięki nowoczesnej technologii long-lasting absorption pieluszki wchłaniają wilgoć, zapewniając dziecku komfort na dłużej.

         PRZEWIEWNE KANALIKI

         W pieluszkach SOFT & DRY jest sucho, komfortowo. To zasługa technologii air-tubes. System przewiewnych kanalików odprowadza wilgoć z dala od skóry dziecka, ułatwiając rodzicowi pielęgnację malucha.

         NATYCHMIASTOWA SUCHOŚĆ

         Szybciej wchłaniają, a więc skuteczniej chronią. SOFT & DRY wyposażone są w technologię fast dry, co oznacza, że wchłaniają wilgoć dwa razy szybciej niż poprzednie pieluszki Lupilu (bez technologii fast dry). Wszystko z troski o suchą i zdrową skórę maluszka.

         WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

         MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ

         Skóra dziecka jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje jak najlepszej ochrony. Wewnętrzna tkanina pieluszek Lupilu SOFT & DRY jest niezwykle miękka dzięki czemu zapewnia komfort Twojemu maluszkowi.

         Swoboda ruchów

         Nic nie powinno stawać na przeszkodzie dobrej zabawie, dlatego pieluchy Lupilu SOFT & DRY dbają o swobodę ruchów małego odkrywcy świata! Pieluszki posiadają elastyczne, delikatne boczki oraz autonomiczny kształt.

         Testowane dermatologicznie

         Pieluszki Lupilu SOFT & DRY dbają o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zostały dokładnie przebadane dermatologicznie i nie zawierają żadnego z wymienionych na liście UE 26 potencjalnych alergenów.

         ELASTYCZNE FALBANKI

         Gdy maluszek wierci się, kręci, wspina i biega pieluszki muszą wykazać się skutecznym działaniem. Lupilu SOFT & DRY posiadają elastyczne falbanki, które zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

         GWARANCJA - CERTYFIKAT

         Certyfikat potwierdzający badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!

         Dermatest

         PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

         Gdy chodzi o Twoje dziecko, stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego pieluszki Lupilu SOFT & DRY zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości, którą będzie cieszyć się Twoje dziecko!

         Instytut Matki i Dziecka

         POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

         Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pieluszki Lupilu SOFT & DRY posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.