Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
     Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

     Rendered: 2022-05-26T09:42:45.000Z

     LUPILU® Pieluchy PREMIUM 5 Junior (11-23 kg), 78 sztuk

      
     Najwyższa jakość pieluch:
     superchłonne aż do 12h
     miękkie i delikatne
     ze wskaźnikiem wilgotności

     Bezpieczny wybór: 0% alergenów, 0% perfum, 0% lateksu, 0% chloru, neutralne dla mikrobiomu

     Pieluchy zostały przebadane dermatologicznie w Instytucie Dermatest oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

     Więcej szczegółów
     53,99
     w tym VAT bez kosztów wysyłki
     Dostępne od zaraz
     Opis

     Dlaczego warto wybrać pieluszki Lupilu PREMIUM?

      

     Pierwsze pieluchy dla noworodka powinny spełniać kilka ważnych funkcji. Po pierwsze: dbać o jego komfort i spokojny sen. Po drugie: zapewniać mu bezpieczeństwo użytkowania. Po trzecie: wspierać rozwój maluszka, który każdego dnia coraz lepiej poznaje świat – pełzając, siadając, raczkując i stawiając pierwsze kroczki. To zadanie dla miękkich, elastycznych i wytrzymałych pieluszek!

     Jakie pieluszki wybrać więc na start? Dzięki Lupilu PREMIUM ta decyzja jest wyjątkowo prosta: stawiasz na produkt przygotowany z myślą o najważniejszych potrzebach dziecka, odpowiadający na najwyższe oczekiwania rodziców!

      

     3 INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

      

     Nowe, ulepszone pieluszki Lupilu PREMIUM wykorzystują aż 3 innowacyjne technologie:

     TECHNOLOGIA LONG-LASTING ABSORPTION

     Czy dzień, czy noc, pieluszki Lupilu PREMIUM zapewniają długotrwałą chłonność aż do 12 godzin! Wszystko to za sprawą nowoczesnej technologii long-lasting absorption, która odpowiada za wysoką skuteczność wchłaniania wilgoci.

     TECHNOLOGIA AIR-TUBES

     Przewiewne kanaliki szybko i równomiernie odprowadzają wilgoć z dala od skóry Twojego maluszka. Dzięki temu zapewniają mu komfort i nie narażają na dodatkowe podrażnienia.

     TECHNOLOGIA FAST DRY

     Gdy chodzi o komfort Twojego dziecka liczy się skuteczność i szybkość działania! Pieluszki Lupilu PREMIUM wyposażone zostały w technologię fast dry, która zapewnia 2 x szybsze wchłanianie wilgoci (w porównaniu z poprzednimi pieluszkami Lupilu, bez technologii fast dry), aby skóra maluszka pozostała sucha i zdrowa.

     Bezpieczeństwo

     0%

     PERFUM

     W celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych produkt nie zawiera substancji zapachowych.

     0%

     CHLORU

     Pieluszki wyprodukowano bez użycia chloru cząsteczkowego.

     0%

     LATEKSU

     W celu zapobiegania podrażnieniom i alergiom skóry dziecka pieluchy nie zawierają lateksu.

     0%

     ALERGENÓW

     Pieluszki nie zawierają żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE.

     WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

     CHŁONNOŚĆ AŻ DO 12 GODZIN

     Chłonność do 12 godzin to spokojnie przespana noc. Pieluszki Lupilu PREMIUM dbają o to, aby nic nie zakłócało snu Twojego maluszka.

     NEUTRALNE DLA MIKROBIOMU

     Pieluchy Lupilu PREMIUM są neutralne dla mikrobiomu skóry Twojego dziecka. Wszystko to w trosce o jego delikatną skórę, która potrzebuje najlepszej opieki.

     MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ

     Skóra noworodka jest bardzo delikatna i skłonna do podrażnień. Dzięki pieluchom Lupilu PREMIUM dostarczasz swojemu maluszkowi komfortu na cały dzień i noc. Delikatna i przewiewna powłoczka zadba o jego wrażliwą skórę.

     WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI

     Lupilu PREMIUM to także komfort rodziców. Dlatego jeśli zastanawiasz się, kiedy najlepiej zmienić pieluszkę, z Lupilu PREMIUM nie musisz już tego robić. Wskaźnik wilgotności sam wskaże Ci idealny moment na wymianę pieluszki.

     ELASTYCZNE FALBANKI

     Nic nie powinno stawać na przeszkodzie dobrej zabawie, dlatego tak ważna jest chłonność pieluszki Twojego dziecka. Elastyczne falbanki pieluszek Lupilu PREMIUM zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

     RZEPY MULTIFLEX

     Każdy ruch maluszka to prawdziwy test wytrzymałości dla pieluch. Rzepy multiflex zapewniają lepszą przyczepność i wytrzymałość, aby pozwolić Twojemu dziecku na swobodne eksplorowanie świata.

     GWARANCJA - CERTYFIKATY

     Certyfikaty potwierdzające badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!

     Dermatest

     PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

     Gdy chodzi o Twoje dziecko stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego pieluszki Lupilu PREMIUM zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości dostarczanej Twojemu dziecku!

     Instytut Matki i Dziecka

     POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

     Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pieluszki Lupilu PREMIUM posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.

     lupilu list.png1649143447978


     Opinie