Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2022-12-06T08:08:24.000Z

         LUPILU® Pieluchy PREMIUM 3 Midi (4-9 kg), 108 sztuk

         superchłonne aż do 12h
         miękkie i delikatne
         ze wskaźnikiem wilgotności

         Bezpieczny wybór: 0% alergenów, 0% perfum, 0% lateksu, 0% chloru, neutralne dla mikrobiomu

         Pieluchy zostały przebadane dermatologicznie w Instytucie Dermatest oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

         Więcej szczegółów
         57,90
         Dostępne od zaraz

         Dlaczego warto wybrać pieluszki Lupilu PREMIUM?

          

         Pierwsze pieluchy dla noworodka powinny spełniać kilka ważnych funkcji. Po pierwsze: dbać o jego komfort i spokojny sen. Po drugie: zapewniać mu bezpieczeństwo użytkowania. Po trzecie: wspierać rozwój maluszka, który każdego dnia coraz lepiej poznaje świat – pełzając, siadając, raczkując i stawiając pierwsze kroczki. To zadanie dla miękkich, elastycznych i wytrzymałych pieluszek!

         Jakie pieluszki wybrać więc na start? Dzięki Lupilu PREMIUM ta decyzja jest wyjątkowo prosta: stawiasz na produkt przygotowany z myślą o najważniejszych potrzebach dziecka, odpowiadający na najwyższe oczekiwania rodziców!

          

         3 INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

          

         Nowe, ulepszone pieluszki Lupilu PREMIUM wykorzystują aż 3 innowacyjne technologie:

         TECHNOLOGIA LONG-LASTING ABSORPTION

         Czy dzień, czy noc, pieluszki Lupilu PREMIUM zapewniają długotrwałą chłonność aż do 12 godzin! Wszystko to za sprawą nowoczesnej technologii long-lasting absorption, która odpowiada za wysoką skuteczność wchłaniania wilgoci.

         TECHNOLOGIA AIR-TUBES

         Przewiewne kanaliki szybko i równomiernie odprowadzają wilgoć z dala od skóry Twojego maluszka. Dzięki temu zapewniają mu komfort i nie narażają na dodatkowe podrażnienia.

         TECHNOLOGIA FAST DRY

         Gdy chodzi o komfort Twojego dziecka liczy się skuteczność i szybkość działania! Pieluszki Lupilu PREMIUM wyposażone zostały w technologię fast dry, która zapewnia 2 x szybsze wchłanianie wilgoci (w porównaniu z poprzednimi pieluszkami Lupilu, bez technologii fast dry), aby skóra maluszka pozostała sucha i zdrowa.

         Bezpieczeństwo

         0%

         PERFUM

         W celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych produkt nie zawiera substancji zapachowych.

         0%

         CHLORU

         Pieluszki wyprodukowano bez użycia chloru cząsteczkowego.

         0%

         LATEKSU

         W celu zapobiegania podrażnieniom i alergiom skóry dziecka pieluchy nie zawierają lateksu.

         0%

         ALERGENÓW

         Pieluszki nie zawierają żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE.

         WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

         CHŁONNOŚĆ AŻ DO 12 GODZIN

         Chłonność do 12 godzin to spokojnie przespana noc. Pieluszki Lupilu PREMIUM dbają o to, aby nic nie zakłócało snu Twojego maluszka.

         NEUTRALNE DLA MIKROBIOMU

         Pieluchy Lupilu PREMIUM są neutralne dla mikrobiomu skóry Twojego dziecka. Wszystko to w trosce o jego delikatną skórę, która potrzebuje najlepszej opieki.

         MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ

         Skóra noworodka jest bardzo delikatna i skłonna do podrażnień. Dzięki pieluchom Lupilu PREMIUM dostarczasz swojemu maluszkowi komfortu na cały dzień i noc. Delikatna i przewiewna powłoczka zadba o jego wrażliwą skórę.

         WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI

         Lupilu PREMIUM to także komfort rodziców. Dlatego jeśli zastanawiasz się, kiedy najlepiej zmienić pieluszkę, z Lupilu PREMIUM nie musisz już tego robić. Wskaźnik wilgotności sam wskaże Ci idealny moment na wymianę pieluszki.

         ELASTYCZNE FALBANKI

         Nic nie powinno stawać na przeszkodzie dobrej zabawie, dlatego tak ważna jest chłonność pieluszki Twojego dziecka. Elastyczne falbanki pieluszek Lupilu PREMIUM zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

         RZEPY MULTIFLEX

         Każdy ruch maluszka to prawdziwy test wytrzymałości dla pieluch. Rzepy multiflex zapewniają lepszą przyczepność i wytrzymałość, aby pozwolić Twojemu dziecku na swobodne eksplorowanie świata.

         GWARANCJA - CERTYFIKATY

         Certyfikaty potwierdzające badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!

         Dermatest

         PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

         Gdy chodzi o Twoje dziecko stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego pieluszki Lupilu PREMIUM zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości dostarczanej Twojemu dziecku!

         Instytut Matki i Dziecka

         POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

         Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pieluszki Lupilu PREMIUM posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.