Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Rendered: 2022-09-19T00:03:58.000Z

       LUPILU® Pantsy PREMIUM 4 Maxi (8-15 kg), 44 sztuki

       łatwe do zakładania
       superchłonne aż do 12h
       miękkie i delikatne
       ze wskaźnikiem wilgotności

       Bezpieczny wybór:  0% alergenów, 0% perfum, 0% lateksu, 0% chloru, neutralne dla mikrobiomu

       Pieluchy zostały przebadane dermatologicznie w Instytucie Dermatest oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

       Więcej szczegółów
       33,99
       Dostępne od zaraz
       Opis

       Dlaczego warto wybrać Pantsy Lupilu PREMIUM?

        

       Przed pierwszymi pieluchomajtkami Twojego dziecka stoi bardzo odpowiedzialne zadanie: muszą być funkcjonalne, zapewniać komfort, bezpieczeństwo i spokojny sen. Pantsy Lupilu PREMIUM, dzięki dopasowaniu do ciała, dbają o to, by nic nie krępowało ruchów małego odkrywcy.

       Pantsy Lupilu PREMIUM to jednak nie tylko wygoda dla noworodka, ale też dla rodziców! Dzięki wygodnemu zakładaniu i zdejmowaniu ich zmiana to wyjątkowo proste zadanie. Kiedy czas zmienić pieluchomajtki, wystarczy je rozerwać na bokach i zakleić taśmą. Wszystko to po to, aby rodzicielstwo było nieco łatwiejsze!

        

       3 INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

        

       Nowe, ulepszone pantsy Lupilu PREMIUM wykorzystują aż 3 innowacyjne technologie:

       TECHNOLOGIA LONG-LASTING ABSORPTION

       Czy dzień, czy noc, pantsy Lupilu PREMIUM zapewniają długotrwałą chłonność aż do 12 godzin! Wszystko to za sprawą nowoczesnej technologii long-lasting absorption, która odpowiada za wysoką skuteczność wchłaniania wilgoci.

       TECHNOLOGIA AIR-TUBES

       Przewiewne kanaliki szybko i równomiernie odprowadzają wilgoć z dala od skóry Twojego maluszka. Dzięki temu zapewniają mu komfort i nie narażają na dodatkowe podrażnienia.

       TECHNOLOGIA FAST DRY

       Gdy chodzi o komfort Twojego dziecka liczy się skuteczność i szybkość działania! Pantsy Lupilu PREMIUM wyposażone zostały w technologię fast dry, która zapewnia dwa razy szybsze wchłanianie wilgoci (w porównaniu z poprzednimi pieluchomajtkami Lupilu, bez technologii fast dry), aby skóra maluszka pozostała sucha i zdrowa.

       Bezpieczeństwo

       0%

       PERFUM

       W celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych produkt nie zawiera substancji zapachowych.

       0%

       CHLORU

       Pieluchomajtki wyprodukowano bez użycia chloru cząsteczkowego.

       0%

       LATEKSU

       W celu zapobiegania podrażnieniom i alergiom skóry dziecka pieluchomajtki nie zawierają lateksu.

       0%

       ALERGENÓW

       Pieluchomajtki nie zawierają żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE.

       WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

       MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ

       Skóra Twojego dziecka jest niezwykle delikatna. Dlatego, aby korzystanie z pieluchomajtek było dla niego jak najlepszym doświadczeniem, potrzebuje specjalnej ochrony. Pantsy Lupilu PREMIUM posiadają przewiewną powłoczkę, która dba o skórę dziecka.

       Łatwe zakładanie bez zapinania

       Pantsy Lupilu PREMIUM to komfort zakładania i zdejmowania. Wystarczy wciągnąć je do góry, zapinanie nie jest konieczne.

       Komfortowe dopasowanie i swoboda ruchów

       Twój maluszek jest ciekawy świata i wszędzie go pełno? Pantsy Lupilu PREMIUM wspierają go w odkrywaniu świata! Pieluchomajtki idealnie dopasowują się do ruchów ciała dziecka, dzięki czemu zapewniają mu swobodę.

       WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI

       Czy już czas zmienić pieluchomajtki? Pantsy Lupilu PREMIUM podpowiedzą Ci, kiedy czas na ich zmianę. Gdy wskaźnik wilgotności jest żółty, oznacza to suche pieluchomajtki. Gdy zmieni on kolor na niebieski – pora na zmianę.

       CHŁONNOŚĆ AŻ DO 12 GODZIN

       Chłonność do 12 godzin to spokojna noc dla Twojego dziecka! Pantsy Lupilu PREMIUM dbają o to, aby nic nie zakłócało spokojnego snu maluszka.

       NEUTRALNE DLA MIKROBIOMU

       Pantsy Lupilu PREMIUM są neutralne dla mikrobiomu Twojego dziecka. Wszystko to w trosce o jego delikatną skórę, która wymaga najlepszej opieki.

       Prostota i wygoda ściągania

       Zdejmowanie pieluchomajtek jest dziecinnie proste. Po zużyciu wystarczy rozerwać pantsy na bokach, zwinąć, zakleić taśmą i wyrzucić do kosza.

       Idealne do nauki

       Czy pieluchomajtki mogą wspierać dziecko w nauce korzystania z nocniczka? Mogą! Pantsy Lupilu PREMIUM można wygodnie założyć i bardzo szybko zsunąć, gdy przyjdzie pora na skorzystanie z nocniczka.

       GWARANCJA - CERTYFIKATY

       Certyfikaty potwierdzające badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!

       Dermatest

       PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

       Gdy chodzi o Twoje dziecko, stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego Pantsy Lupilu PREMIUM zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości, którą będzie cieszyć się Twoje dziecko!

       Instytut Matki i Dziecka

       POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

       Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pantsy Lupilu PREMIUM posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.

       lupilu list.png1649143447978

       Opinie
       (1)