Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2023-12-10T00:31:11.000Z

Lenco Spinner latający FLS-006 z efektami świetlnymi LED

Wymiary: 80 x 80 mm
Cechy: frajda dla dzieci i dorosłych

spektakularne efekty świetlne
prawdziwy hit
✓ włącz, potrząśnij w celu aktywacji i rzucaj

od
99,90
Kolor: wybierz wariant
Dostępne od zaraz

Lenco Spinner latający FLS-006 z efektami świetlnymi LED

Fantastyczne podniebne show! Absolutny must have! Oto spinner, który zabłyśnie w ciemnościach spektakularnym efektami świetlnymi. Można go rzucać do siebie nawzajem lub tak, by sam wrócił do rzucającego. Dołączony przewód USB umożliwia naładowanie w ciągu 20 minut.     

Jak to działa? Bardzo prosto! Włącz, potrząśnij w celu aktywacji i rzucaj. Potrząsanie uruchamia silnik, a łopatki wirnika generują siłę wyporu, która pozwala spinnerowi szybować w powietrzu. Wystarczy odrobina wprawy, aby wykonywać przeróżne tricki.

Aby zakończyć zabawę, potrząśnij spinnerem, a łopatki wirnika przestaną się obracać. To proste i bezpieczne. Zewnętrzna strona spinnera jest wykonana z miękkiego, a zarazem solidnego tworzywa sztucznego. Dzięki temu nie ma ryzyka zranienia się podczas zabawy. Spinner jest bardzo lekki, dlatego nie ma również ryzyka wyrządzenia szkód w otoczeniu.      

Spinner FLS-006 firmy Lenco świetnie nadaje się do zabawy w ogrodzie, na plaży, w parku oraz w mieszkaniu.

Spinner to mnóstwo frajdy dla starszych i młodszych. Sprawdź swoje możliwości i swoją zręczność, wymyślając różne zabawy. Dla młodszych dzieci to idealna zabawka pozwalająca rozwijać zdolności motoryczne. Ponadto uczy je kreatywności i wspólnej zabawy.  

Dla początkujących:
bumerang: rzucaj spinnerem pod kątem 20-45°, a wróci jak bumerang.
lot na wprost: rzucaj spinnerem po przekątnej do przodu, a poleci na wprost, aby mogła go złapać druga osoba.

 

Opis produktu

  • zintegrowany akumulator
  • złącza: micro USB
  • w zestawie: kabel USB


Wymiary

ok. 80 x 80 mm