Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2023-03-07T15:54:08.000Z

         UWAGA:

         Ten artykuł jest niestety niedostępny.
         Podobne produkty znajdziesz tutaj.

         LEGO® Technic 42120 Poduszkowiec ratowniczy

         Zawartość zestawu: 457 elementów
         Cechy: zestaw 2-w-1
         Zalecenia wiekowe: od 8 lat

         Fascynujące modele

         Więcej szczegółów
         101,99
         Niedostępny online

         LEGO® Technic 42120 Poduszkowiec ratowniczy

         Poduszkowiec ratowniczy LEGO® Technic umożliwia przeżycie ekscytujących przygód. Ten super pojazd jest zawsze w gotowości. Wydaje się, że poduszkowiec unosi się nad wodą. Użyj układu kierowniczego, aby obrócić śmigła. Dzięki wyrazistym kolorom i obracającemu się pomarańczowemu światłu ostrzegawczemu, model wygląda bardzo podobnie do oryginału. Gotowy na nową misję? Przekształć model w fajny dwusilnikowy samolot.

          

         Zestaw LEGO® Technic 2 w 1 z „pływającym” poduszkowcem i autentycznymi funkcjami prawdziwego pojazdu ratowniczego. Świetny prezent 2 w 1 dla małych ratowników morskich „Szukasz idealnego prezentu dla dzieci, które lubią fajne pojazdy? Poduszkowiec ratowniczy LEGO® Technic (42120) będzie strzałem w dziesiątkę. Liczne autentyczne funkcje pozwalają chłopcom i dziewczynkom w wieku od 8 lat odtwarzać śmiałe misje. Gdy model toczy się na ukrytych kołach, wydaje się, że unosi się w powietrzu. Dzieci mogą odkryć obracające się śmigła, światło ostrzegawcze, kokpit z siedzeniami, panel sterowania i kierownicę. Następnie, gdy są gotowe na nowe wyzwanie, mogą przekształcić poduszkowiec w dwusilnikowy samolot. Samolot posiada ruchome stery i lotki.

          

         Uniwersum LEGO® Technic obejmuje szeroki wybór pojazdów dla młodych fanów LEGO, którzy już nie mogą się doczekać kolejnego wyzwania budowlanego. Modele mają realistyczne funkcje i autentyczny design. Dlatego są odpowiednie dla dzieci, które interesują się działaniem różnych maszyn.

          

         Opis produktu

         • fascynujące modele
         • zalecenia wiekowe: od 8 lat


         Ostrzeżenia

         UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3. roku życia. Ryzyko uduszenia się. Drobne części i drobne kulki.


         LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2021 The LEGO® Group.