Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-05-03T07:05:27.000Z

5702016889574

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

LEGO® NINJAGO 71740 Elektro-Mech Jaya

Zawartość zestawu: 106 elementów
Cechy: obracające się ostrze
Zalecenia wiekowe: od 4 lat

Mech
Quad
2 minifigurki i stojak na złoty miecz

64,00
Niedostępny online

LEGO® NINJAGO 71740 Elektro-Mech Jaya

Połącz siły z Jayem i użyj jego niesamowitego elektro-mecha, aby zmierzyć się ze złoczyńcą Eyezorem. Wejdź do kokpitu mecha, działaj i używaj obracającego się ostrza i miecza. Hopsa! Uważaj na strzelca na pojeździe Eyezora! Pamiętaj, aby unikać niebezpiecznych pająków i skorpionów! Musisz wygrać ten pojedynek między dobrem a złem i poprowadzić ninja do zwycięstwa! Dzięki tej fajnej zabawce ninja dzieci odkrywają, jak wiele radości może dać budowanie. Zestaw zawiera mecha, quada, 2 minifigurki i stojak na złoty miecz.


Wymiary

  • ok. 262 x 191 x 61 mm


Waga

  • ok. 310 g


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3. roku życia. Ryzyko uduszenia się. Niewielkie elementy.

LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2021 The LEGO® Group.