Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2023-11-05T03:55:08.000Z

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

Lego Minecraft 21186 Lodowy zamek

Liczba części: 499
Wiek: 8+

Wszechstronnie modyfikowalny zamek Minecraft®
Możliwość łatwej przebudowy na wiele nowych przygód
Poznanie ulubionej gry z zupełnie innej strony

171,97
Niedostępny online

Lego Minecraft 21186 »Lodowy zamek«

Dzięki znakomitemu zestawowi LEGO Minecraft Lodowy zamek (21186) młodzi konstruktorzy mogą wykorzystać całą kreatywność i akcję legendarnej gry wideo.

Gracze Minecrafta mogą odkryć nieskończone możliwości budowania, zabawy i eksponowania tego wszechstronnego zabawkowego zamku. Zestaw zawiera 6 figurek Minecraft, w tym królewskiego wojownika, yeti oraz grupę groźnych szkieletów i zombie, którzy atakują zamek! Dzieci mogą ruszyć do walki z wyborem broni, w tym toporem, mieczem Minecraft z diamentami oraz tarczą i kuszą. Praktyczne funkcje obejmują wyrzutnię rakiet na blankach zamku, która wystrzeliwuje strzały w kierunku nacierającego wroga. W komplecie jest mnóstwo autentycznych akcesoriów: kocioł do przyrządzania eliksirów, skrzynia skarbów pełna cennych zapasów, a także klasyczny stół rzemieślniczy z gry Minecraft oraz przecinarka kamieni i mrówkojad. A gdy bitwa dobiegnie końca, zestaw można w łatwy sposób przebudować, aby wymyślać zupełnie nowe, kreatywne przygody w świecie Minecrafta.

Zabawki LEGO Minecraft są przeznaczone dla dzieci, które chcą przenieść popularną grę wideo w inny wymiar. Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO Minecraft mogą być łączone i modyfikowane w celu stworzenia unikalnego uniwersum klocków LEGO. Te wspaniałe zabawki LEGO Minecraft dla dziewcząt i chłopców w wieku od 8 lat są idealne do samodzielnej zabawy lub w grupie i doskonale nadają się na prezent.

Opis produktu

  • wszechstronny, modyfikowalny zamek Minecraft® do kreatywnych przygód
  • zawiera królewskiego wojownika, yeti, 2 szkielety i 2 zombie
  • dzieci mogą odpierać atak za pomocą wyrzutni strzał na fortecy
  • doskonały prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub niespodzianka dla graczy Minecraft® od 8 lat
  • zamek można łatwo przekształcić na wiele nowych przygód Minecraft®
  • autentyczne akcesoria: miecz diamentowy, stół warsztatowy i kocioł
  • zestawy LEGO® Minecraft® pozwalają dzieciom poznać ulubioną grę z zupełnie innej strony
  • rekomendacja dotycząca wieku: od 8 lat


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. Ryzyko uduszenia się. Drobne elementy.


LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2022 The LEGO® Group.