Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2023-12-08T12:38:20.000Z

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

Lego Minecraft 21184 Piekarnia

Liczba elementów: 154
Wiek: 8+

Pozwala budować rozmaite konstrukcje, bawić się lub urządzać pojedynki
Zestaw można zabrać ze sobą
Oferuje mnóstwo możliwości zabawy

70,99
Niedostępny online

Lego Minecraft 21184 »Piekarnia«

Zestaw LEGO Minecraft Piekarnia (21184) pęka w szwach od figurek, śmiesznych akcesoriów i ekstra funkcji. Pozwala budować modele, piec smakołyki i toczyć walki, zapewniając mnóstwo dobrej zabawy, i stanowi idealną zabawkę dla dzieci w wieku od 8 lat i wszystkich fanów gry.

Zestaw LEGO Minecraft Wioska oferuje wiele możliwości zabawy. Wśród figurek zestawu LEGO Minecraft znajdziemy piekarza, mieszkańca śnieżnej wioski, kozę i Creepera. W tętniącej życiem piekarni jest umeblowany pokój, w którym dzieci mogą odgrywać scenki z życia domowego. Zanim jednak będzie można upiec chleb i ciastka, trzeba zdobyć składniki. Rolnik podzieli się pszenicą, jeśli dzieci pomogą mu ją uprawiać. Mleko można zaś wziąć prosto od kozy. Gdy dzieci zbiorą składniki, będą mogły razem z piekarzem puścić wodze fantazji w kuchni. Zabawę urozmaica straszliwy Creeper, który czai się nieopodal piekarni i chce zniszczyć skrzynię z cennym jajkiem. Dzieci muszą obronić piekarnię, a pomoże im w tym klasyczna minecraftowa broń: diamentowy miecz. Po stoczonej walce modułowy zestaw można łatwo przebudować, co zachęca do wymyślania nowych przygód na okrągło.

Zestawy LEGO Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób: postacie, sceny i funkcje ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO. Zestaw ten to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta.

Opis produktu

  • zestaw Minecraft®, który pozwala dzieciom budować rozmaite konstrukcje, bawić się lub urządzać pojedynki
  • postacie ze świata Minecraft®: piekarz, mieszkaniec śnieżnej wioski, koza i Creeper™
  • piekarnia, strefa mieszkalna, farma i Creeper™ pozwalają dziecku na kreatywną zabawę
  • uniwersalny prezent dla fanów gry Minecraft® w wieku od 8 lat
  • ten kompaktowy zestaw oferuje mnóstwo opcji zabawy i można go zabrać ze sobą
  • zestawy LEGO® Minecraft® pozwalają dzieciom przeżyć ulubioną grę w całkowicie nowy sposób
  • elementy LEGO® spełniają najsurowsze standardy jakości, które obowiązują w branży
  • rekomendacja dotycząca wieku: od 8 lat


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. Ryzyko uduszenia się. Drobne elementy.


LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2022 The LEGO® Group.