Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-14T09:15:37.000Z

5702017415246

LEGO® Friends Zestaw klocków Lego 41739 Pokój Liann

Liczba elementów: 204
Wiek: 6+

✓ Prezent dla dzieci kochających sztukę
✓ Figurki do zabawy Liann i Autumn w zestawie z przyjaciółmi
✓ Tubki z farbami, palety kolorów i sztalugi w zestawie

57,98
Dostępne od zaraz

LEGO® Friends 41739 Pokój Liann

W zestawie LEGO® Friends Pokój Liann (41739) jest wiele do odkrycia dla dzieci w wieku od 6 lat, które kochają sztukę. Zestaw do budowania i zabawy zawiera stół kreślarski, wnękę z oknem i ukryte łóżko. Twojemu dziecku spodoba się odkrywanie, jak rozwija się przyjaźń między energiczną Liann i beztroską Autumn. Dzieci mogą bawić się wyobraźnią i udawać, że malują na przykład obraz gekona Popcorna. Przybory typowe dla pracowni artysty (tubki z farbami, palety i sztalugi) motywują dziecko do kreatywności. Pączki, kubki, komiksy, deskorolka, telefon komórkowy, długopis i terrarium dla gekona Popcorn również zachęcają do zabawy.

Fascynujące doświadczenie budowania
Aplikacja LEGO Builder oferuje dziecku łatwą i intuicyjną przygodę z budowaniem. Funkcje pozwalają dziecku powiększać i obracać trójwymiarowe widoki modeli, zapisywać zestawy i śledzić postępy w budowaniu.

Nowa generacja w Mieście Heartlake
W świecie LEGO Friends dziecko może poznawać przyjaciół, odkrywać nowe fascynujące miejsca i przeżywać codzienne przygody.


Opis produktu

  • Pokój Liann z serii LEGO® Friends (41739) to świetny zestaw do zbudowania pokoju dziecięcego z pracownią artystki i zabawy z utalentowaną artystycznie Liann oraz uwielbiającym zwierzęta gekonem Popornem.
  • Zestaw zawiera figurki Liann i Autumn z serii LEGO® Friends oraz gekona Popcorna.
  • W zestawie znajdują się również typowe akcesoria dla artystów, takie jak tubki z farbami, palety kolorów i sztalugi, a także pączki, komiksy, deskorolka i terrarium dla gekona Popcorna.
  • Szukasz nowej zabawki lub prezentu? Ten zestaw to odpowiedni prezent dla dzieci w wieku od 6 lat, które uwielbiają rysować i malować.
  • Zestaw ma 8 cm wysokości, 13 cm szerokości i 9 cm głębokości
  • Aplikacja LEGO® Builder zabierze Ciebie i Twoje dziecko na intuicyjną przygodę z budowaniem. Ciekawe funkcje pozwalają powiększać i obracać trójwymiarowe widoki modeli, zapisywać zestawy i śledzić postępy w budowaniu.
  • W 2023 roku świat LEGO® Friends stanie się jeszcze większy. Nowe postacie i nowe lokalizacje zapraszają na jeszcze więcej przygód i gier fabularnych.
  • Wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe dotyczące spójności, zgodności i łatwości montażu.
  • Klocki i elementy LEGO® Friends są testowane i analizowane pod kątem odporności na upadki, wysoką temperaturę, ciśnienie i skręcanie, aby spełniały surowe światowe normy bezpieczeństwa.
  • Zalecany wiek: od 6 lat


Wskazówki

UWAGA! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Ryzyko zadławienia. Małe części.

LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi The LEGO Group i zostały użyte w niniejszym dokumencie za zgodą. ©2023 The LEGO® Group.