Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-29T15:24:06.000Z

LEGO® Friends 41713 Kosmiczna akademia Olivii

Ilość elementów: 757
Wiek: 8+

Edukacyjna Akademia Kosmiczna
Dla początkujących astronautów
Z prawdziwymi równaniami dotyczącymi lotów kosmicznych

237,49

DOSTAWA GRATIS

Dostępne od zaraz

LEGO® Friends 41713 »Kosmiczna akademia Olivii«

Zestaw Kosmiczna akademia Olivii (41713) zachwyci małych astronautów, którzy mogą teraz przygotować się na spotkanie kosmicznej przygody. Dzieciaki trenują z minilaleczkami Lego Friends do kosmicznych przygód. W zestawie LEGO jest mnóstwo realistycznych elementów, od silników wahadłowca kosmicznego LEGO po symulator wirtualnej rzeczywistości, a poza zabawą dzieci znajdą tu też okazję do przyjemnej nauki – wszystkie elementy przedstawione w akademii są naukowo poprawne, a na tablicy w sali znajdują się prawdziwe równania dotyczące lotów kosmicznych.

Ten model wahadłowca LEGO spodoba się dzieciom, które uwielbiają zabawkowe statki kosmiczne. Ładownia ma drzwi z zawiasami, tak jak w prawdziwym promie kosmicznym, a minilaleczki można zamocować do zabawkowego ramienia Canadarm, aby mogły badać kosmos. Po powrocie na Ziemię na dzieci czeka teleskop, wieloosiowy trenażer, centrum dowodzenia i kosmiczna galeria ze Słońcem oraz orbitującą Ziemią i Księżycem.

W komplecie LEGO Friends dzieci znajdą cyfrową instrukcję. W aplikacji Instrukcje budowania LEGO® młodzi naukowcy mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu. Budynek akademii kosmicznej ma ponad 26 cm wysokości, 21 cm szerokości oraz 10 cm głębokości, a wymiary promu kosmicznego to ponad 8 cm wysokości, 23 cm długości i 15 cm szerokości.


Opis produktu

  • ta edukacyjna akademia kosmiczna wzbudzi zainteresowanie Twojego dziecka naukami przyrodniczymi
  • zawiera budynek akademii, wahadłowiec kosmiczny i 4 figurki LEGO® Friends
  • dzieci mogą bawić się w szkolenie astronautów i lot zabawkowym promem kosmicznym LEGO®
  • ten naukowy model przyniesie dzieciom dużo ciekawych informacji na temat kosmosu
  • akademia 26 cm wysokości i 21 cm szerokości
  • pomysł na prezent dla dzieci w wieku 8 lat i starszych, które kochają kreatywne zabawki kosmiczne i modele pojazdów
  • interaktywna instrukcja budowania nadaje konstruktorskiej zabawie dodatkowy, cyfrowy wymiar
  • rekomendacja dotycząca wieku: od 8 lat


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. Ryzyko uduszenia się. Drobne elementy.


LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2022 The LEGO® Group.