Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-29T19:51:11.000Z

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

LEGO® Friends 41708 Automat w dyskotece

Liczba elementów: 642
Wiek: 7+

Dyskoteka na wrotkach z klocków LEGO®
Zawiera 3 figurki LEGO® Friends
Do niezliczonych zabaw w odtwarzanie ról, które prezentują codzienne życie

190,20
Niedostępny online

LEGO® Friends 41708 »Automat w dyskotece«

Podaruj fanom LEGO Friends wiele godzin świetnej zabawy z zestawem LEGO Friends Automat w dyskotece (41708). Dzieci mogą wyobrażać sobie, że idą z przyjaciółmi na dyskotekę na rolkach, bawią się w kręgielni i grają w gry zręcznościowe.

Zestaw po otworzeniu ujawnia 3 ekscytujące strefy do zabawy. Dzięki minilaleczkom LEGO Friends Andrei, Evelyn i Jackson oraz mnóstwu fajnych akcesoriów, takich jak wrotki, kręgle, telefon komórkowy, torba na kręgle, tablica wyników, kula i kręgle, kanapka i mikrofon, możliwości kreatywnego odtwarzania historii są nieograniczone. Dzieci pomagają założyć wrotki Andrei z LEGO Friends i jeżdżą z przyjaciółmi w rytm muzyki. Mogą rywalizować z Evelyn w zabawie tanecznej lub rzucić wyzwanie Jackson w bitwie air hockey lub grze w kręgle. Po wesołej zabawie mogą ochłodzić się lemoniadą z automatu. Mini laleczki „jeżdżą”, gdy dzieci zakręcą kołem, a dzieci mogą również bawić się w DJ-a – model ma stojak na telefon komórkowy, dzięki czemu maluchy mogą wybrać muzykę na dyskotekę.

Oprócz pisemnej instrukcji do zestawu dołączona jest także instrukcja budowania PLUS dla dziewczynek i chłopców w wieku od 7 lat. Jest ona dostępna w aplikacji LEGO i zawierają narzędzia do powiększania, przybliżania i obracania, które pomagają dzieciom zrozumieć proces budowania. Dzieci mogą również zapisywać postępy w budowaniu, aby w każdej chwili móc ponownie rozpocząć budowę. Ten zestaw LEGO Friends to wspaniały prezent świąteczny lub urodzinowy dla fanów LEGO Friends i dyskoteki na wrotkach w wieku od 7 lat.

Po otwarciu zestaw ma ponad 14 cm wysokości, 38 cm szerokości i 17 cm głębokości.


Opis produktu

  • dyskoteka na wrotkach z klocków LEGO® do niezliczonych zabaw w odtwarzanie ról, które prezentują codzienne życie
  • zawiera 3 figurki LEGO® Friends i 3 strefy zabawy
  • wiele autentycznych szczegółów umożliwia dzieciom niezwykle fantazyjną zabawę
  • dzieci mogą śpiewać na dyskotece, bawić się na automatach lub pograć w kręgle
  • po złożeniu model ma 14 cm wysokości i 38 cm szerokości
  • prezent dla dzieci od 7 lat, które uwielbiają LEGO® Friends i dyskoteki na wrotkach
  • interaktywna instrukcja budowania zapewnia niezwykle ciekawe budowanie
  • rekomendacja dotycząca wieku: od 7 lat


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. Ryzyko uduszenia się. Drobne elementy.


LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2022 The LEGO® Group.