Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-21T07:47:50.000Z

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

LEGO® Friends 41433 Łódź imprezowa von Heartlake City

Liczba elementów: 640
Wiek: 7+

Kreatywne wrażenia konstrukcyjne
Wesoła impreza na łodzi
Prawdziwa letnia zabawa w przedszkolu

359,99

DOSTAWA GRATIS

Niedostępny online

LEGO Friends 41433 »Łódź imprezowa Heartlake City«

Andrea świętuje lato w wielkim stylu podczas imprezy na łodzi! Zabawia swoich gości, którzy hucznie świętują na obrotowym parkiecie. Ethan ciągnie Emmę na gigantycznym pływającym flamingu za swoim skuterem wodnym, który wypożyczył w kiosku na plaży. Po imprezie składa przednią szybę, by Andrea mogła rozgościć się w kabinie. Zanim położy się do łóżka, bierze coś do picia z lodówki. Zestaw do zabawy Łódź imprezowa wprowadzi do pokoju dziecięcego urok prawdziwego lata. Ta imprezowa łódź, która zawiera także trzy figurki do zbudowania i figurkę flaminga, zapewnia wesołą atmosferę plażowej imprezy w pokoju dziecięcym.

Opis produktu

  • słoneczna, letnia zabawa nad morzem
  • ta łódź imprezowa zawiera wiele elementów inspirujących do zabawy
  • łódź ma 12 cm wysokości i 35 cm długości
  • rekomendacja dotycząca wieku: od 7 lat


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zawiera niewielkie elementy, które mogłyby zostać połknięte. Ryzyko uduszenia się.

LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2022 The LEGO® Group.