Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-08T14:46:40.000Z

Ledlenser Lampka czołowa LED dla dzieci HF30

Kolor: niebieski, różowy
Cechy: z diodą LED zasilania
Barwy światła: biała, czerwona, niebieska

Światło białe, czerwone i niebieskie z funkcjami migania
Opaska otwiera się automatycznie pod obciążeniem
Automatyczne wyłączenie po 20 minutach

69,90
Kolor: wybierz wariant
Dostępne od zaraz

Ledlenser Dziecięca latarka czołowa HF30, z Power LED

Dzieci najchętniej odkrywają świat własnymi oczami – a od teraz także własnym światłem. Dzięki wszechstronnej dziecięcej latarce czołowej HF30 młodzi poszukiwacze przygód mogą wyruszyć na wyprawy w ciemność doskonale przygotowani. Latarki czołowe HF30 firmy Ledlenser zachwycają licznymi funkcjami i detalami dostosowanymi do potrzeb dzieci. Wytrzymałe lampy zapewniają na przykład lepszą widoczność w drodze do szkoły lub podczas nocnych wędrówek, mogą być również wykorzystywane jako kolorowe światło sygnalizacyjne i świecące zabawki, a także przyjazne dla oczu lampki do czytania. Jest to możliwe dzięki różnorodności barw światła: białej, czerwonej i niebieskiej.

Łatwe w użyciu latarki czołowe są wyposażone w diodę LED emitującą 40 lumenów (lm) w trybie Power. W energooszczędnym trybie Low Power lampa świeci na dwa metry z mocą 5 lm. Opcjonalnie można ustawić automatyczne wyłączenie po 20 minutach – oszczędza to baterię lub akumulator, jeśli np. dziecko zaśnie podczas czytania z latarką czołową.

Także same dzieci są lepiej widoczne dzięki oświetleniu – to dodatkowy aspekt bezpieczeństwa, zwłaszcza po zmierzchu. Alternatywnie latarkę można przełączyć na światło czerwone lub niebieskie, co zapewnia ekscytujące efekty podczas zabawy, zwłaszcza gdy włączone są funkcje migające. Dzięki optyce ze zredukowanym odblaskiem wrażliwe oczy dzieci są chronione w każdym ustawieniu. W każdym razie bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze we wszystkich częściach i funkcjach produktu: elastyczna opaska otwiera się automatycznie pod wpływem obciążenia. Łatwo ją także zdjąć i umyć. Do wyboru są dwa oryginalne wzory w kolorze niebieskim lub różowym. Alternatywnie lampa może być również mocowana bez opaski za pomocą zintegrowanego metalowego klipsa i wtedy jest stabilnie zamocowana na tornistrze, plecaku lub ubraniu. Kolejny plus w kwestii bezpieczeństwa: komora baterii jest zamykana. Wytrzymali towarzysze zabaw posiadają zabezpieczenie zgodnie z klasą ochrony IPX4 i z normami CE i CPSIA. Dzięki wadze 35 gramów wraz z baterią alkaliczną AAA, latarki czołowe dla dzieci są również lekkim towarzyszem, który zapewnia do 20 godzin oświetlenia w trybie Low Power lub 1,5 godziny w trybie Power.

Oba modele są również dostępne jako zestaw (po 3 w kolorze niebieskim i 3 w kolorze różowym).

Opis produktu

 • wszechstronność: światło białe, czerwone i niebieskie z funkcjami migania
 • bezpieczeństwo: opaska otwiera się automatycznie pod obciążeniem
 • przemyślane detale: optyka ze zredukowanym odblaskiem chroniącym wrażliwe oczy dzieci
 • praktyczna funkcja: zintegrowany metalowy klips umożliwiający inne sposoby mocowania bez opaski (np. na tornistrze, plecaku, ubraniu)
 • oszczędność energii: automatyczne wyłączanie po 20 minutach (opcjonalnie)

 

Dane techniczne

 • maks. moc źródła światła: W
 • stopień ochrony: IP44
 • żywotność: ok. 1,5-20 godz.
 • temperatura barwowa: ok. 40-5 lm
 • barwa światła: biała, czerwona, niebieska


Waga

 • ok. 35 g