Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-28T03:58:52.000Z

Lalka z akcesoriami Best of Barbie

Cechy: z akcesoriami
Wysokość w cm: ok. 32
Wiek: 3+

Barbie z basenem!
Barbie Dreamtopia Syrenka Tęczowa Przemiana
✓ Travel Barbie z pieskiem i ponad 10 akcesoriami

od
60,80
Dostępne od zaraz

Barbie Dreamtopia Syrenka Tęczowa Przemiana


Ta lalka Barbie Dreamtopia z serii Tęczowa przemiana może zmieniać kolor i dodaje wyobraźni kolorowe bajkowe skrzydła. Lalka syrenka Barbie świeci w neonowym tęczowym stylu. Ma płetwę ogonową w jasnych, żywych kolorach, top z morskimi akcentami i nosi diadem w tęczowych włosach. Gotowa na magiczną zmianę koloru? Wystarczy zanurzyć lalkę Barbie w ciepłej wodzie, a jej włosy, top i płetwa ogonowa natychmiast zmienią kolor. Nowe kolory przypominają tęczę pięknych pastelowych barw. Jeśli następnie zanurzy się ją w lodowatej wodzie, odzyska swój pierwotny neonowy wygląd. Tę transformację można powtarzać dowolną ilość razy. Lalka nie może pływać ani samodzielnie stać. Warianty kolorystyczne i wzornicze zastrzeżone.

Barbie Travel


Ta lalka Barbie „Malibu” Roberts jest gotowa wyruszyć w kolejną podróż ze swoim pieskiem i ponad 10 akcesoriami podróżnymi. Jej bagaż można ozdobić naklejkami, a także otwierać i zamykać, aby zapewnić realistyczną zabawę. Niezbędne akcesoria podróżne można spakować do walizki i plecaka, aby odtworzyć ulubione chwile lub wymyślić nowe przygody. Zainspirowany serialem Barbie „It Takes Two", ten zestaw lalki Barbie inspiruje wyobraźnię i jest świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 3 lat. Lalka nie może stać samodzielnie. Warianty kolorystyczne i wzornicze zastrzeżone.

Basen Barbie i lalka (blond włosy)


Zanurz się w letniej zabawie z Barbie i jej basenem! Basen można łatwo napełnić i opróżnić. Ma wystarczająco dużo miejsca dla Barbie i jej sióstr lub przyjaciółek (sprzedawane oddzielnie). Nic więc nie stoi na przeszkodzie spontanicznej imprezie w basenie! Barbie może zjeżdżać lub skakać do basenu lub relaksować się w zintegrowanej części wypoczynkowej. Zestaw jest stylowy i kolorowy, a akcesoria inspirują wyobraźnię do tworzenia wspaniałych historii. Dwa chłodne napoje, dwa uchwyty na napoje w części wypoczynkowej i ręcznik z kolorowym nadrukiem są dostępne na idealny letni dzień. Barbie już nie może się doczekać pływania i nosi kolorowy kostium kąpielowy z zabawnym motywem kwiatowym. Zabawa z Barbie i jej basenem trwa przez całe lato i dłużej. Wszystkie lalki Barbie i akcesoria razem (wszystkie elementy sprzedawane oddzielnie) zapewniają dodatkowe możliwości zabawy. Lalka nie może pływać ani samodzielnie stać. Warianty kolorystyczne i wzornicze zastrzeżone.

  • wiek: od 3 lat
  • marka: Barbie
  • wymiary produktu:
    • Barbie Dreamtopia Syrenka: 5,5 x 22,5 x 32,2 cm
    • Travel Barbie (Refresh!) 5,5 x 21,5 x 32,5 cm
    • Basen Barbie i lalka (blond włosy): 7x 31,8 x 32,5 cm
  • waga netto:
    • Syrenka Dreamtopia: 300 g
    • Travel Barbie (Refresh!): 350 g
    • Basen Barbie i lalka (blond włosy): 500 g
  • kolor: wielobarwny
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • minimalny wiek: 3 lat

Ostrzeżenia: UWAGA: nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Wymagany jest montaż przez osobę dorosłą.