Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Rendered: 2021-09-23T15:43:14.000Z

       Opłaca się być szybkim!

       Ze względu na duże zainteresowanie, dostępnych jest już tylko kilka sztuk.

       Książeczka z kolekcji Psi Patrol

       Zalecenia wiekowe: dla dzieci od 3 roku życia
       Dostępny online

       Dostawa:

       Dostępne od zaraz! U Ciebie w ciągu 3 dni roboczych
       Darmowy zwrot w ciągu 30 dni
       14,99
       w tym VAT bez kosztów wysyłki
       Opis
       Opis produktu
       • ciekawe książeczki pozwalają śledzić przygody ulubionych bohaterów z filmu Psi Patrol
       • pytania pomagają zrozumieć treść książeczki
       • wspiera naukę słów, koncentrację i komunikację
       • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

       POZA KONTROLĄ

       Pan Porter dostarcz klientom zamówione zakupy dzięki "latającym pomocnikom", którymi steruje zdalnie ze swojego sklepu. Kiedy jednak jego pilot przepada bez śladu, drony robią, co chcą. Konieczna jest pomoc Psiego Patrolu!

       NA SAFARI

       Burmistrz Humdinger jedzie z Carlosem i Trackerem na safari. Podczas wizyty w małpiej świątyni kradnie magiczną maskę i zamienia się w małpę. Czy Psi Patrol zdoła uratować burmistrza?

       ROŚLINA GIGNAT

       Pani Burmistrz chce podarować Carlosowi wyhodowaną przez siebie roślinkę. Nie spodziewa się jednak, że jej prezent stanie się wielkim problemem. Sadzonka bowiem rozrasta się w gigantyczną roślinę. Psi Patrol rusza do akcji!

       RATUNEK NA LODZIE

       Jake i Everest chcą obserwować pingwiny w zatoce. Wiadrem pełnym ryb próbują zwabić grupkę ptaków znajdujących się na przybrzeżnej wyspie. Ale mały pingwinek nie potrafi przedostać się do Jake'a i Everest. Kiedy pierwsza próba ratunku się nie udaje, pomóc może tylko Psi Patrol.

       NIEZWYKLI ZAWODNICY

       Ryder i jego przyjaciele organizują charytatywne zawody sportowe, aby pomóc dyrektorowi cyrku zebrać pieniądze na nowy namiot cyrkowy dla jego małpek. Czy uda im się spełnić obietnice?

       UPADEK SATELITY

       Wszyscy czekają na kolejny program o superpsie Apollo. Ale w całej Zatoce Przygód przestała działać telewizja. Powód: satelita wypadł z orbity i pędzi w kierunku Ziemi. Na szczęście Ryder ma świetny pomysł, jak razem z Psim Patrolem zapobiec katastrofie.

       Opinie