Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Ze względu na zwiększoną liczbę zamówień czas dostawy może być wydłużony.

         Rendered: 2022-12-09T23:08:28.000Z

         Opłaca się być szybkim!

         Ze względu na duże zainteresowanie, dostępnych jest już tylko kilka sztuk.

         Kompaktowa torebka szkatułka Polly Pocket, 1 sztuka

         Wyposażenie: bogaty zestaw akcesoriów
         Cechy: z regulowanym paskiem
         Wiek: 4+

         Czas na przygodę z Polly Pocket
         Do zabawy w domu lub w podróży
         Wspaniały prezent dla dzieci

         Więcej szczegółów
         77,90
         Dostępne od zaraz

         Kompaktowe torebki Polly Pocket, z paskiem do noszenia


         Torebka Polly Pocket – Koala

         Czas na przygodę na małych łapkach z Polly Pocket! Torebka Polly Pocket Koala idealnie nadaje się do zabawy w domu lub w podróży. Ma kształt uroczej koali, a po otwarciu ukazuje się przygoda na łonie natury w mini formacie. Na dzieci czekają tu zabawne niespodzianki oraz mała laleczka Polly i jej przyjaciółka z pięcioma ruchomymi stawami, dzięki czemu mogą przyjmować najróżniejsze pozycje podczas zabawy. Dla jeszcze większej zabawy mają też ze sobą pięciu zwierzęcych przyjaciół (mama i dziecko koala, kangur, wombat i kuoka). Dziewczyny mogą pojechać pojazdem na kemping i otworzyć kampera, aby sprawdzić, jak wygląda jedzenie, sypialnia i jadalnia. Jest nawet grill do rozłożenia – pachnie pysznie! Kiedy wombal jest obrócony, kangur zaczyna skakać i wszystkie zwierzęta mogą bawić się razem!
         Uwaga – w rzece pływa krokodyl. Lepiej więc znaleźć schronienie oraz sprowadzić mamę i dziecko koali w bezpieczne miejsce na drzewie. Krzak otwiera się i pokazuje wombata w jego jaskini! Lot balonem nad portem Sydney oferuje piękne widoki, a po obróceniu delfina zmienia się krajobraz. Tyle zabawy w australijskim buszu! Torebka ma pasek, więc dzieci mogą ją nosić jako torebkę lub zamienić w fajną nerkę z paskiem (pasek nie jest dołączony). Idealna w podróży, aby przeżywać ekscytujące przygody z Polly Pocket, zawsze i wszędzie! Warianty kolorystyczne i wzornicze zastrzeżone.
         Idealny prezent dla dzieci w wieku 4+, zwłaszcza dla każdego, kto kocha koale, busz australijski i zwierzęta!


         Torebka Polly Pocket – Miś

         Szkatułka Polly Pocket w kształcie uroczego misia ma na zewnątrz okienko na brzuszku z brokatem, który wiruje wokół, gdy potrząśniesz szkatułką! W zestawie 2 małe laleczki.
         Dzieci doświadczają wspaniałej zabawy, gdy przypinają laleczki do poręczy i zjeżdżają w górę lub w dół, przesuwają gwiazdę po niebie, aby odsłonić spadające gwiazdy, otwierają piekarnik i lodówkę, aby włożyć zabawki, przypinają akcesoria do zewnętrznego tarasu i basenu, budują łóżko antresolę, otwierają namiot i wkładają lalkę lub przechowują zabawki na zewnętrznym tarasie, który można otworzyć i zamknąć.
         W szkatułce znajduje się 16 akcesoriów, z których część można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze bardziej urozmaicona. Dzięki akcesoriom takim jak pizza, popcorn, teleskop, ognisko, trampolina, dmuchany łabędź i wiele innych, można przeżyć wspaniałe przygody na następnym piżama-party.
         Przenośną szkatułkę można zabrać w dowolne miejsce dzięki regulowanemu paskowi. Wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 4 lat, zwłaszcza dla tych, które cenią sobie przyjaźń, lubią piżama-party ze zwierzęcymi przyjaciółmi i mnóstwo zabawy!


         Torebka Polly Pocket Shani Cuddly Cat

         Przygotuj się na zabawę w weterynarza z kompaktową torebką Polly Pocket™ Starring Shani™ Cuddly Cat Purse™! Shani™ to jedna z najlepszych przyjaciółek laleczki Polly™. Jest sprytna, ciekawa i kreatywna, a jej talent zawsze błyszczy, niezależnie od tego, czy rozwiązuje problem naukowy, czy występuje na scenie. Dalej, Shani™! Ta większa kompaktowa torebka Cuddly Cat Purse™ jest idealna do zabawy w domu lub w podróży, ma uroczy kształt kotka i miękki brzuszek na zewnątrz. Otwórz pudełko, aby odkryć ekscytującą przygodę weterynarza z mikrolaleczkami Shani™ i jej przyjaciółmi oraz 18 akcesoriami, w tym kucykiem, kotem, psem, żółwiem i innymi figurkami zwierząt oraz akcesoriami weterynarza (niektóre mają funkcję kołków Pop & Swap™).
         Odkrywaj i baw się w opowiadanie, rozsuwając skrzydła podłogi, otwierając drzwi ogrodzenia i budy dla psa, składając schody lewego skrzydła, przesuwając aparat rentgenowski w górę i w dół oraz obracając dozownik wody i trawnik. Umieszczaj elementy w różnych miejscach torebki i ciesz się nieskończonymi możliwościami zabawy! Kompaktowa torebka posiada również regulowany pasek. Kolory i dekoracje mogą się różnić.
         Wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 4 lat.


         Opis produktu

         • Koala:
          • do zabawy w domu lub w podróży
          • ma kształt uroczej koali, a po otwarciu ukazuje się przygoda na łonie natury w miniformacie
          • mała laleczka Polly i jej przyjaciółka z pięcioma ruchomymi stawami, dzięki czemu mogą przyjmować różne pozycje podczas zabawy
          • pięciu zwierzęcych przyjaciół (mama i dziecko koala, kangur, wombat i kuoka)
          • z pojazdem na kemping i kamper, aby sprawdzić jedzenie oraz miejsca do spania i jadalnię
          • z rozkładanym grillem
          • wombat jest odwrócony, kangur zaczyna skakać i wszystkie zwierzęta mogą się razem bawić
          • z paskiem, dzięki któremu dzieci mogą nosić ją jako torebkę lub zamienić w fajną nerkę z paskiem
         • Miś:
          • w uroczym kształcie pluszowego niedźwiedzia, z okienkiem z brokatem na brzuchu
          • zawiera 2 małe laleczki
          • akcesoria do tarasu zewnętrznego i basenu
          • 16 akcesoriów, takich jak pizza, popcorn, teleskop, ognisko, trampolina, nadmuchiwany łabędź i in.
          • regulowany pasek umożliwia przenoszenie
         • Shani Cuddly Cat:
          • Shani™ to jedna z najlepszych przyjaciółek laleczki Polly™. Jest sprytna, ciekawa i kreatywna, a jej talent zawsze błyszczy, niezależnie od tego, czy rozwiązuje problem naukowy, czy występuje na scenie
          • idealny zestaw do zabawy w domu lub w podróży, z uroczym kotkiem i miękkim brzuszkiem na zewnątrz
          • pudełko z mikrolaleczkami Shani™ i przyjaciółmi oraz 18 akcesoriami, takimi jak kucyk, kot, pies, żółw i inne figurki zwierząt, a także akcesoria weterynaryjne dla zwierząt (niektóre mają funkcję kołka Pop & Swap™).
          • z regulowanym paskiem
         • rekomendacja dotycząca wieku: od 4 lat


         Ostrzeżenia

         UWAGA! Ryzyko uduszenia się. Niewielkie elementy. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.