Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2023-06-01T15:01:59.000Z

         Happy Home Szafka na buty z siedziskiem

         Kolor: biały
         Cechy: 3, 4 lub 10 przegródek

         Nadaje się do różnych modeli butów
         W zależności od wersji może pomieścić do 10 par butów

         369,00

         DOSTAWA GRATIS

         Dostępne od zaraz

         Szafka na buty Happy Home z siedziskiem

         3 przegródki: dzięki nowoczesnej szafce buty nie będą leżeć w całym mieszkaniu i zapanuje porządek przy wejściu. Utrzymana w kolorach szarości szafka na buty jest małym cudem przestrzeni, w którego przegródkach i szufladzie można bez problemu zmieścić 7-8 par butów. Po prostu wspaniały dodatek do strefy wejściowej. Dzięki praktycznym drzwiczkom wszystkie rzeczy wewnątrz pozostaną czyste.

         4 przegródki: dzięki tej nowoczesnej szafce buty nie będą leżeć w całym mieszkaniu i zapanuje porządek przy wejściu. Ta szafka na buty to mały cud przestrzeni, w której przegródkach i szufladzie można bez problemu zmieścić 7-8 par butów. Po prostu wspaniały dodatek do strefy wejściowej. Szuflada jest idealnym miejscem na akcesoria do czyszczenia butów i inne drobiazgi. Ponadto szafka na buty posiada poduszkę do siedzenia, na której można usiąść podczas zawiązywania butów.

         10 przegródek: biały stojak na buty z płyty wiórowej z poduszką do siedzenia (szara) oferuje dużo miejsca na różne przedmioty i pomieści także buty, w sumie jest 10 przegródek: 4 duże i 6 małych przegródek oferują miejsce na różne modele butów. Stojak na buty można ustawić także pionowo, wówczas powstanie regał stojący. Do ławki na buty można włożyć przedmioty o wadze do 80 kg. Zewnętrzne przegródki mogą być podzielone różnie półkami, które są mocowana po bokach małymi metalowymi kołkami. Do ustawienia kozaków lub innych wysokich przedmiotów półki można po prostu wyjąć.

         Materiał

         • płyta wiórowa z okleiną papierową, tkanina (w przypadku 10 przegródek)


         Wymiary

         • 3 przegródki: ok. 80 x 43 x 30 cm (szer. x wys. x gł.)
         • 4 przegródki: ok. 80 x 52 x 30 cm (szer. x wys. x gł.)
         • 10 przegródek: ok. 104 x 48 x 30 cm (szer. x wys. x gł.)


         Waga

         • 3 przegródki: ok. 11,5 kg
         • 4 przegródki: ok. 14,6 kg
         • 10 przegródek: ok. 16,5 kg


         Zawartość zestawu

         • 1x szafka na buty z poduszką do siedzenia, 1x zestaw śrub, 1x instrukcja montażu