Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-14T08:08:15.000Z

4043595030881

HABAU Stół do sadzenia z szafką, 98 x 48 x 95 cm, szary

Wymiary: ok. 98 x 48 x 95 cm
Materiał: drewno
Kolor: szary

Blat aluminiowy
Z dwiema szufladami i półkami
Przestronne miejsce do przechowywania

1099,00

DOSTAWA GRATIS

Dostępne od zaraz

Stół do sadzenia HABAU z szafką na dole, 98 x 48 x 95 cm, szary

Stół do sadzenia roślin ze zintegrowaną szafką dolną i dwiema szufladami oferuje przestrzeń do przechowywania i powierzchnię roboczą w jednym, dzięki czemu jest idealnym pomocnikiem w ogrodnictwie.

Na metalowym blacie można przesadzać rośliny lub odkładać potrawy z grilla, natomiast narzędzia i akcesoria można przechowywać bezpośrednio pod nim w dwóch szufladach, w małej szafce ogrodowej lub na półce. Powierzchnia robocza jest obramowana drewnianymi listwami, dzięki czemu nic nie może spaść. Ponadto blacha jest całkowicie okrawędziowana – nie wystają żadne narożniki ani wierzchołki.

Miejsce do przechowywania wszystkich ważnych przyborów w ogrodnictwie: szafkę ogrodową pod powierzchnią roboczą można podzielić półką, aby jeszcze lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać małe narzędzia i akcesoria, czy większe narzędzia – w szafce jest miejsce na prawie wszystko. Na węgiel drzewny do grilla lub ziemię do kwiatów można wykorzystać miejsce do przechowywania tuż obok szafki.

Styl całego stołu do sadzenia roślin doskonale pasuje do innych naszych szafek ogrodowych w sielankowym stylu. Kolor, okładzina drzwi i okucia mają identyczną konstrukcję i tworzą harmonijny wygląd ogólny. Czy to do małej wnęki, czy jako uzupełnienie innej szafki lub stołu: różne modele oferują świetne rozwiązanie na wiele okoliczności. Stół do sadzenia jest bejcowany na szaro. W celu ostatecznej obróbki należy go pomalować bezbarwną lazurą lub inną farbą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi, aby trwale zabezpieczyć go przed wilgocią. Należy pamiętać, że jest to produkt naturalny. Kolor może się zatem nieznacznie różnić w zależności od egzemplarza. Podane wymiary 98 x 48 x 95 cm to wymiary zewnętrzne.


Cechy produktu:

  • po prostu must-have do ogrodnictwa: stół do sadzenia z 2 szufladami i praktyczną szafką dolną
  • przechowywanie bez końca: ze schowkiem na węgiel do grilla lub ziemię do uprawy doniczek bezpośrednio pod blatem roboczym
  • bejcowany na szaro i z eleganckimi czarnymi okuciami
  • blat roboczy ze szlachetnej, okrawędziowanej blachy – nie wystają żadne wierzchołki ani narożniki
  • wymiary zewnętrzne: ok. 98 x 48 x 95 cm


Materiał

  • drewno


Wymiary

  • wymiary zewnętrzne: ok. 98 x 48 x 95 cm (dł. x szer. x wys.)
  • grubość blatu: ok. 10 mm


Waga

  • ok. 20 kg


Wskazówki

Aby zabezpieczyć materiał przed wilgocią, stół ogrodowy należy zaimpregnować farbą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi lub bejcą do drewna.