Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Rendered: 2022-01-28T01:11:21.000Z

         GSW Garnek do duszenia / brytfanna / naczynie do tagine żeliwne, 1 sztuka

         Materiał: żeliwo
         Zastosowanie: wszystkie rodzaje kuchenek - również indukcyjne

         Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku

         Więcej szczegółów
         229,00
         w tym VAT

         DOSTAWA GRATIS

         Kolor: wybierz wariant
         SzaryMiętowyCzerwonyKremowyNiebieskiPomarańczowyŻółty
         Dostępne od zaraz
         Opis
         Opis produktu
         • można myć w zmywarkach
         • przeznaczona do wszystkich rodzajów kuchenek – również indukcyjnych
         • garnek (patelnia) przeznaczona pieczenia w piekarnikach do 240°C
         • garnek do duszenia: ok. 30 cm / 6,2 kg / 4,5 l
         • brytfanna: ok. 33 x 25 cm / 8,05 kg / 7 l
         • naczynie do tagine: ok. 30 x 22 x 30 cm / 4,75 kg / 2 l
         • brytfanna 2w1:
          • wymiary: ok. 0,35 x 0,34 x 0,15 (dł. x szer. x wys.)
          • waga: ok. 7,25 kg
          • pojemność: 5,4 l
          • materiał: emaliowane żeliwo
          • można myć w zmywarkach: tak
          • żaroodporność: do 240°C
          • kształt: okrągły

         Garnek do duszenia

         Wykonany ze stabilnego żeliwa, co pozwala na wieloletnie użytkowanie, kolorowy na zewnątrz, biały wewnątrz. Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Optymalny kontakt z powierzchnią grzewczą zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchenek - również indukcyjnych.


         Brytfanna

         Owalna, wykonana ze stabilnego żeliwa, co pozwala na wieloletnie użytkowanie, kolorowa na zewnątrz, biała wewnątrz. Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Optymalny kontakt z powierzchnią grzewczą zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchenek - również indukcyjnych.


         Naczynie do tagine

         Okrągły tagine, naczynie rodem z Maroka, wykonany ze emaliowanego żeliwa. Pozwala na delikatne przygotowanie potraw i szczególnie nadaje się do utrzymywania ciepła potraw i ich serwowania. Kolorowa pokrywka ceramiczna służy do powolnego smażenia potraw we własnych sokach z zachowaniem ich smaku i właściwości odżywczych, jak również do energooszczędnego gotowania i duszenia. Optymalny kontakt z powierzchnią grzewczą zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchenek - również indukcyjnych.


         Brytfanna 2w1

         Wykonana z ciężkiego żeliwa, z naczyniem i przykrywką emaliowana w kolorze beżowym wewnątrz i w kolorze szarym na zewnątrz. Zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła oraz długotrwałe zachowanie ciepła. Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Wyjątkowo wytrzymała, co pozwala na wieloletnie użytkowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek - również indukcyjnych - oraz do piekarników (do 240 °C).

         Opinie (343)