Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Rendered: 2023-06-01T05:15:06.000Z

       Gardena Sekator nożycowy B/S-M, ergonomiczne uchwyty

       Grubość cięcia: ok. 22 mm
       Zasada cięcia: bypass

       (6)

       Wygodna obsługa
       Ergonomiczne uchwyty
       Bezpieczne przechowywanie

       89,00
       Dostępne od zaraz

        

       Sekator Gardena B/S-M, ergonomiczne uchwyty

       Niezawodny sekator z dwustopniową regulacją szerokości uchwytu

       Sekator firmy GARDENA w rozmiarze B/S-M i średnicy cięcia 22 mm B/S-M umożliwia łatwe cięcie kwiatów, młodych pędów i świeżego drewna. Sekator posiada ergonomicznie ukształtowane i wzmocnione włóknem szklanym uchwyty ErgoTec. Narzędzie tnące wygodnie leży w dłoni, nie wyślizgując się, ponieważ górny uchwyt jest wyposażony w miękki element. 2-stopniowa regulacja szerokości uchwytu pozwala dostosować nożyce do rozmiaru dłoni. Dzięki temu sekator jest idealny dla mniejszych i średnich dłoni oraz do cięcia mniejszych średnic gałęzi.

       Ostrza z zasadą cięcia bypass zapewniają precyzyjne cięcie. Górne ostrze jest pokryte powłoką antyadhezyjną i precyzyjnie szlifowane, dzięki czemu żaden cięty materiał nie przywiera. Dolne ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej. Po pielęgnacji roślin sekator jest po prostu zamykany za pomocą blokady bezpieczeństwa obsługiwanej jedną ręką, a następnie może być bezpiecznie przechowywany.

       Sekator B/S-M to wysokiej jakości produkt wykonany w Niemczech. Bliżej swojej wizji z każdym cięciem.


       Opis produktu

       • wygodna obsługa – ergonomiczne uchwyty idealnie leżą w dłoni. zintegrowane miękkie elementy na górnym i dolnym uchwycie zapewniają niezbędną odporność na poślizg i wspierają postawę, która jest delikatna dla stawów w każdej sytuacji cięcia.
       • bezpieczne przechowywanie – dzięki blokadzie bezpieczeństwa sekator można łatwo zamknąć jedną ręką i bezpiecznie przechowywać po użyciu
       • maksymalna grubość cięcia: ok. 22 mm
       • zasada cięcia: bypass
       • ostrze górne: z nieprzywierającą powłoką, precyzyjnie szlifowane
       • ostrze dolne: stal nierdzewna


       Zawartość zestawu

       • 1x sekator B/S-M