Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-03-01T13:10:46.000Z

Opłaca się być szybkim!

Ze względu na duże zainteresowanie, produkt nie jest już dostępny we wszystkich wersjach (Rodzaj).

DISNEY Figurka Supersized Action

Cecha: z akcesoriami
Wysokość w cm: ok. 22,5
Wiek: 3+

od
59,90
Dostępne od zaraz

Figurka DISNEY Supersized Action

Iron Man

Iron Man spieszy na ratunek! Ta super duża figurka Iron Mana do Spideya i jego super kumpli jest stworzona do zabawy pełnej wyobraźni. Wysoka na 22,5 cm i ruchoma figurka superbohatera jest nie tylko duża, ale także przyjazna i gotowa do każdej zabawy. Dołączone akcesorium w postaci wiązki repulsora można z łatwością przymocować do nadgarstka figurki, a głowa i ramiona są ruchome, dzięki czemu Iron Man może przyjmować fajne pozy akcji i odtwarzać ulubione sceny z przedszkolnego serialu Marvel na Disney Junior. Dostępne są również figurki w super rozmiarze Spidey i Miles Morales: figurki Spider-Mana (każda sprzedawana osobno, w zależności od dostępności), które zapewniają jeszcze więcej zabawy! Te zabawki Spidey i jego super kumple to świetny prezent dla dzieci w wieku 3+, które uwielbiają przygody superbohaterów. Copyright MARVEL. Wszystkie znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Hasbro i wszystkie powiązane terminy są znakami towarowymi Hasbro

Czarna Pantera

Czarna Pantera spieszy na ratunek! Super duża figurka Czarnej Pantery inspirowanej Spideyem i jego super kumplami jest stworzona do zabawy pełnej wyobraźni. Wysoka na 22,5 cm i ruchoma figurka superbohatera jest nie tylko duża, ale także przyjazna i gotowa do każdej zabawy. Szpon z akcesoriów można przymocować do nadgarstka figurki Czarnej Pantery, a głowa i ramiona są ruchome, dzięki czemu figurka może przyjmować fajne pozy akcji i odtwarzać ulubione sceny z serialu dla przedszkolaków Marvel na Disney Junior. Dostępne są również super duże figurki Spidey i Miles Morales: Spider-Man, które zapewnią jeszcze więcej zabawy. (Sprzedawane oddzielnie. W zależności od dostępności.) Te zabawki inspirowane Spideyem i jej super kumplami są wspaniałymi prezentami dla chłopców i dziewcząt od 3 lat, którzy kochają przygody superbohaterów. Copyright MARVEL. Wszystkie znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Hasbro i wszystkie powiązane terminy są znakami towarowymi Hasbro.

Spidey i Miles Morales

Czas na Spidey'a! Super duża figurka Spidey'a inspirowana Spideyem i jego super kumplami jest stworzona do zabawy pełnej wyobraźni. Wysoka na 22,5 cm i ruchoma figurka superbohatera jest nie tylko duża, ale także przyjazna i gotowa do każdej zabawy. Głowa i ramiona są ruchome, dzięki czemu figurka Spidey'a może przyjmować fajne pozy akcji i odtwarzać ulubione sceny z serialu dla przedszkolaków Marvel na Disney Junior. Jest też super duża figurka Miles Morales: figurka Spider-Mana, zapewniająca jeszcze więcej zabawy. (Sprzedawane oddzielnie. W zależności od dostępności.) Te zabawki inspirowane Spideyem i jej super kumplami są wspaniałymi prezentami dla chłopców i dziewcząt od 3 lat, którzy kochają przygody superbohaterów.

Ghost Spider

Czas na Spidey'a! Super duża figurka Spidey'a inspirowana Spideyem i jego super kumplami jest stworzona do zabawy pełnej wyobraźni. Wysoka na 22,5 cm i ruchoma figurka superbohatera jest nie tylko duża, ale także przyjazna i gotowa do każdej zabawy. Siatkę można przymocować do nadgarstka figurki Spidey’a, a głowa i ramiona są ruchome, dzięki czemu figurka może przyjmować fajne pozy akcji i odtwarzać ulubione sceny z serialu dla przedszkolaków Marvel na Disney Junior. Dostępne są również super duże figurki Ghost Spider i Miles Morales: Spider-Man (każda sprzedawana osobno, w zależności od dostępności), aby zapewnić jeszcze więcej zabawy z niesamowitą drużyną Spidey’a! Te zabawki inspirowane Spideyem i jej super kumplami są wspaniałymi prezentami dla chłopców i dziewcząt od 3 lat, którzy kochają przygody drużyny Spidey'a. Copyright MARVEL. Wszystkie znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Hasbro i wszystkie powiązane terminy są znakami towarowymi Hasbro.

Hulk

Czas na Spidey'a! Super duża figurka Hulka inspirowana Spideyem i jego super kumplami jest stworzona do zabawy pełnej wyobraźni. Wysoka na 22,5 cm i ruchoma figurka superbohatera jest nie tylko duża, ale także przyjazna i gotowa do każdej zabawy. Głowa i ramiona są ruchome, dzięki czemu figurka może przyjmować fajne pozy akcji i odtwarzać ulubione sceny z serialu dla przedszkolaków Marvel na Disney Junior. Dostępnych jest więcej super dużych figurek inspirowanych Spideyem i jego super kumplami, aby dodać je do swojej kolekcji i mieć jeszcze więcej zabawy. (Sprzedawane oddzielnie. W zależności od dostępności.) Zabawki inspirowane Spideyem i jej super kumplami są wspaniałymi prezentami dla chłopców i dziewcząt od 3 lat, którzy kochają przygody drużyny Spidey'a. Copyright MARVEL. Wszystkie znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Hasbro i wszystkie powiązane terminy są znakami towarowymi Hasbro.


Ostrzeżenia

UWAGA! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo uduszenia – małe części.