Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-16T03:55:41.000Z

4007922087443

BRESSER Latarnia zewnętrzna 3w1

Jasność: 150 lumenów

44,99
Dostępne od zaraz

BRESSER Latarnia zewnętrzna 3w1

Lampa zewnętrzna 3w1 BRESSER oferuje kilka możliwości modyfikacji. Szukasz niezawodnej lampy zewnętrznej na wycieczki na łonie natury? Co powiesz na trzy możliwości modyfikacji? Niezależnie od tego, czy wybierasz się na kemping, trekking, czy chcesz eksplorować jaskinie – ta uniwersalna lampa zapewni Ci wystarczającą ilość światła w każdych warunkach! Możesz ją z łatwością zmodyfikować w zależności od potrzeb!


Nastrojowe światło
Jako lampa kempingowa ta lampa zewnętrzna o jasności 60 lumenów zapewnia stonowane światło. Znakomicie tworzy przytulną atmosferę, która sprzyja wspomnieniom z minionego dnia. Możesz zabrać ją również do namiotu i zanurzyć się przy przytulnym oświetleniu w lekturze książki lub czasopisma aż do zaśnięcia.


Ukierunkowane oświetlenie
Co tam szeleści w krzakach? Szybko sięgnij po latarkę o jasności 150 lumenów i sprawdź, co się dzieje. Ta lekka (209 g) i poręczna latarka znakomicie oświetli Ci również drogę.


Jako lampa stojąca
Kiedy wstajesz jeszcze przed wschodem słońca, aby przeanalizować trasę wędrówki: tutaj przyda Ci się lampa stołowa. Dzięki 200 lumenom dobrze sprawdzisz trasę również w ciemności. Głowicę lampy można obrać w poziomie i w pionie – dzięki temu oświetlisz wszystko to, co chcesz.

Aby pomimo wielu możliwości modyfikacji nagle nie popaść w ciemność, urządzenie oferuje dwa alternatywne źródła zasilania: baterie lub kabel USB (nie są zawarte w zestawie).

Lampa zewnętrzna 3w1 BRESSER zapewni Ci odpowiednie światło w każdej sytuacji!
 

Cechy produktu

Jasność: latarnia kempingowa: 60 lumenów
latarka: 150 lumenów
Zawartość zestawu: latarnia zewnętrzna 3w1, instrukcja obsługi
Wymiary:  13 x 15 x 8,7 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga: 209 g