Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-03-02T03:52:47.000Z

Bissell Urządzenie do usuwania plam Spotclean Essential

Moc: 340 W
Nadaje się do: schody, dywany, tapicerka
Głośność: 81,5 dB
 
(6)

Pojemność zbiornika wody świeżej 1,4 litra
Pojemność zbiornika wody brudnej 1,1 litra

799,00

DOSTAWA GRATIS

Dostępne od zaraz

Urządzenie do usuwania plam Bissell Spotclean Essential

Efektywne usuwanie zabrudzeń i plam: BISSELL SpotClean C3 Essential to przenośne urządzenie do usuwania plam o dużej mocy, które idealnie nadaje się do usuwania zanieczyszczeń z tapicerek, dywanów, schodów i wnętrz samochodów.

Czyszczenie zawsze i wszędzie: Na wyposażeniu kabel sieciowy o długości 4,6 m oraz wąż o długości 1,4 m – łatwe czyszczenie dużych lub małych powierzchni. Urządzenie do usuwania plam waży zaledwie 4,3 kg, dzięki czemu można go bez problemu przenieść, aby wyczyścić różne powierzchnie.

System Triple Action: Dzięki kombinacji silnego strumienia rozpylanej cieczy, skutecznego szorowania i dużej mocy ssania to przenośne urządzenie do czyszczenia wgłębnego bez problemu usunie codzienne zanieczyszczenia i plamy tylko w 3 etapach.

Technologia 2-zbiornikowa: Urządzenie jest wyposażone w technologię 2-zbiornikową, która pozwala odseparować wodę czystą i środek czyszczący (1,4 l) od wody brudnej (1,1 l), dzięki czemu zawsze możliwe jest czyszczenie z użyciem czystej wody. Zdejmowane zbiorniki ułatwiają napełnianie i opróżnianie.

Doskonałe efekty czyszczenia: Przenośne urządzenie do usuwania plam SpotClean C3 Essential jest urządzenie o wyjątkowej mocy, które zapewnia optymalne rezultaty czyszczenia, jeżeli jest stosowane z wykorzystaniem naszego specjalnie opracowanego środka czyszczącego marki BISSELL. W zestawie butelka ze środkiem czyszczącym BISSELL Spot & Stain Pro Oxy do przetestowania.

Cechy produktu

  • nadaje się do: schodów, dywanów i tapicerki
  • z uchwytem do noszenia
  • głośność: 81,5 dB
  • moc: 340 W
  • pojemność zbiornika wody świeżej 1,4 litra
  • pojemność zbiornika wody brudnej 1,1 litra
  • długość kabla 4,6 m
  • długość węża 1,4 m
  • waga (bez akcesoriów) 4,3 kg