Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Rendered: 2023-02-03T10:27:22.000Z

       Opłaca się być szybkim!

       Ze względu na duże zainteresowanie, dostępnych jest już tylko kilka sztuk.

       Badabulle Urządzenie do przygotowywania żywności dla niemowląt B.easy

       Funkcja: do przygotowywania posiłków dla dzieci
       Cechy: urządzenie do gotowania i blendowania

       Łatwe posługiwanie się
       Duża pojemność
       Wszystkie składniki odżywcze pozostają zachowane

       Więcej szczegółów
       449,00

       DOSTAWA GRATIS

       Dostępne od zaraz

       Urządzenie do przygotowywania żywności dla niemowląt Badabulle »B.easy«

       Chcesz przygotowywać w domu posiłki dla swojego malucha? Tak. A czy chcesz to zrobić szybko i łatwo? Trzy razy tak! B.easy to nowe narzędzie do łatwego przygotowywania posiłków dla niemowląt.

       Łatwy w użyciu: urządzenie jest tak proste, że każdy może je obsługiwać. Nie tracisz czasu na czytanie długiej i niezrozumiałej instrukcji obsługi. Wystarczy napełnić zbiornik na wodę, nacisnąć przycisk w środku urządzenia i odczekać kilka minut ... Gotowe! Następnie można wymieszać posiłek do pożądanej konsystencji, w zależności od preferencji dziecka. Drobno przecierane, czy z kawałkami: wybór należy do Ciebie. Ponieważ zawsze cenimy drobne szczegóły, które ułatwiają Ci życie, na urządzeniu kuchennym znajdziesz proste instrukcje dotyczące popularnych składników. Dzbanek blendera, pojemnik do gotowania i ostrze blendera można zdjąć w celu łatwego czyszczenia.

       2 jednostki: obie jednostki (jedna do gotowania, jedna do blendowania) mogą być używane jednocześnie i mają dużą pojemność (1300 ml do gotowania, 700 ml do blendowania). Oszczędzasz więc czas i możesz jeszcze dłużej bawić się ze swoim maluchem. Twój posiłek jest gotowy w mniej niż 15 minut i nie wymaga monitorowania podczas gotowania. Po prostu rozpoczynasz cykl gotowania, a kiedy jedzenie dla dziecka jest gotowe, wyłączasz urządzenie kuchenne.

       Zdrowe jedzenie: delikatne gotowanie na parze zachowuje wszystkie składniki odżywcze, aby utrzymać dziecko w najlepszej formie. Pojemnik na płyn pomaga nadać ulubionej kaszce Twojego dziecka odpowiednią konsystencję. A może chcesz, aby Twój maluch poznawał różne smaki oddzielnie? Wystarczy tylko włożyć pojemnik do gotowania i można przygotować kilka potraw osobno. Domowe, zdrowe jedzenie jest odpowiednie dla dzieci od czterech miesięcy.

       Inteligentny, prosty i innowacyjny – B.easy jest idealny dla rodziców, którzy wolą poświęcić swój czas dziecku.


       Opis produktu

       • łatwe przygotowywanie posiłków dla dzieci
       • prosta obsługa
       • 2 jednostki (jedna do gotowania, jedna do blendowania)
       • duża pojemność: 1300 ml do gotowania, 700 ml do blendowania
       • przygotowanie posiłku zajmuje mniej niż 15 min
       • podczas delikatnego gotowania na parze wszystkie składniki odżywcze są zatrzymywane


       Wymiary

       • ok. 29 x 26 x 14 cm (szer. x wys. x gł.)


       Waga

       • ok. 1,86 kg


       Zawartość zestawu

       1x pokrywka blendera, 1x miska blendera, 1x pojemnik do gotowania, 1x urządzenie do zbierania płynu z gotowania, 1x kosz do gotowania, podgrzewania, rozmrażania, 1x okap parowy, 1x pokrywka do pojemnika do gotowania parowego, 1x kabel zasilający


       Ostrzeżenia

       Uwaga! Aplikacja może być stosowana przez dzieci w wieku od 3 lat, jeśli są pod nadzorem lub zostały przeszkolone w zakresie bezpiecznego stosowania aplikacji i rozumieją związane z tym ryzyko. Czyszczenie i konserwację mogą wykonywać tylko dzieci od 8 roku życia pod nadzorem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 8 lat.