Argus

Argus

To, co nas wyróżnia to wiele lat doświadczeń, w trakcie których piwowarzy wielu pokoleń dobierali warunki procesu warzenia, fermentacji i leżakowania w ten sposób, by produkt był lepszy od innych. Te receptury są pilnie strzeżone przez zakłady produkcyjne – browary posiadające ponad 100-letnie doświadczenia. Piwa Argus to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej. Szeroki wybór wariantów dostępności z pewnością zadowoli każdego smakosza.

Wyróżniki marki

Monde selection 2014 i 2016

Poznaj nasze produkty:

Premium Lager

Argus Premium

Piwo wyróżnia wysoka jakość, której źródłem są surowce, technologia i ludzie organizacji produkującej piwo. Piwo powstało ze słodu jasnego typu pilzneńskiego, natomiast woda użyta do produkcji Argusa Premium pochodzi ze studni głębinowych, dzięki czemu jest źródłem wielu cennych minerałów.

Argus Strong

Argus Strong

Argusa Strong wyprodukowano ze słodu jęczmiennego i chmielu przy użyciu drożdży piwowarskich, których szczepy pochodzą z Instytutu Weihenstephan.

Argus Porter

Argus Porter

Argus Porter to przedstawiciel stylu Porter Bałtycki. Cechuje go głęboka czarna barwa, esencjonalny smak i gęsta kremowa piana. Już od pierwszego łyku zachwyca smakiem palonego ziarna połączonym z nutami czekoladowymi, kawowymi, karmelowymi, wyczuwalnymi detalami suszonych owoców. Wyróżnia się niezwykle gęstą, kremową pianą o doskonałej strukturze. Idealny do deserów, zwłaszcza do gorzkiej czekolady.

Mogą zainteresować Cię także: