Alesto

Alesto oferuje smaczne przekąski w postaci chrupiących orzechów i suszonych owoców. Asortyment Alesto liczy szeroką gamę orzechów – od nerkowców, pistacji kalifornijskich, przez orzechy pekan, ziemne, po orzechy włoskie. Ponadto w ofercie znajdują się również suszone owoce, m.in. daktyle, figi czy żurawina.

Argus

Piwa Argus to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej. Szeroki wybór z pewnością zadowoli każdego smakosza.

Chrupiące z pieca

Oferowane przez nas pieczywa są wypiekane na miejscu, dzięki czemu są one wyjątkowo chrupkie i smaczne. Ponadto wszystkie chleby nie zawierają konserwantów. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie swoje ulubione pieczywo, niezależnie od pory dnia.

Cien Food for Skin

To nowa linia kosmetyków wegańskich marki Cien. Kosmetyki te nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego, nie były testowane na zwierzętach, a jednocześnie co najmniej 90% ich składu to składniki naturalne. W produktach CIEN FOOD FOR SKIN łączymy kuchenne inspiracje i składniki bogate w witaminy, minerały i antyoksydanty, ponieważ Twoja skóra zasługuje na przyjemną i naturalną pielęgnację.

Fin Carré

W asortymencie marki Fin Carré znajdują się m.in. czekolada mleczna, deserowa, biała oraz czekolady mleczne z dodatkami (z całymi orzechami laskowymi, z migdałami, bakaliami, chrupkami zbożowymi). Niedawno do grupy Fin Carré dołączyły czekolada deserowa i biała z całymi orzechami laskowymi. Czekolady Fin Carré są delikatne i rozpływają się w ustach.

KUCHNIA LIDLA.PL

Kuchnia Lidla.pl posiada charakterystyczną jednorodną linię opakowań różnorodnego asortymentu. Produkty tej marki mają szerokie zastosowanie i urozmaicą niejedno danie.