Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Profesjonalne wyposażenie kuchni

       1 produkt

       Odkryj przedmioty w kategorii Profesjonalne wyposażenie kuchni

        1. product-grid-box-link-100354672
         Rendered: 2023-01-30T09:40:20.000Z
         Produkt w stałej ofercie
         SILVERCREST Myjka ultradźwiękowa SUR 48 C4, 50 W

         SILVERCREST Myjka ultradźwiękowa SUR 48 C4, 50 W

         Moc: 50 W
         Częstotliwość czyszczenia: 48 kHz
         Pojemność: maks. 600 ml

         159,00
         Dostępne od zaraz
        Wyświetlone produkty 1 / 1 produkt

        "Profesjonalny sprzęt kuchenny nie jest zarezerwowany jedynie dla lokali gastronomicznych. Warto go mieć także w domowej kuchni, gdzie najczęściej przygotowujemy potrawy. Najwyższej jakości profesjonalne wyposażenie kuchenne dostępne w Lidlu pomoże nam poczuć, że nawet nasza mała przestrzeń może zamienić się w godny polecenia lokal, w którym serwuje się najlepsze posiłki. Każdemu przyda się małe AGD (mikser, blender), wyciskarka do świeżych i zdrowych soków, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy i wielofunkcyjny robot kuchenny. Profesjonalny sprzęt gastronomiczny z Lidla, to gwarancja najwyższej jakości w najniższej cenie.


        Wyposażenie nowoczesnej kuchni w urządzenia i akcesoria to radość gotowania i pieczenia. To możliwość realizowania najbardziej wyszukanych przepisów oraz eksperymentowania z egzotycznymi składnikami. Im więcej profesjonalnych akcesoriów kuchennych mamy pod ręką, tym bardziej urozmaicone menu jesteśmy w stanie zaoferować naszym domownikom. Różnych rozmiarów noże pozwolą odpowiednio pokroić mięso i inne składniki obiadu, a profesjonalny robot kuchenny pomoże w równoczesnym przygotowywaniu deseru. Zapraszamy do Lidla – tu znajdziecie najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt kuchenny na każdą kieszeń."