Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Domki i szklarnie ogrodowe

       4 produkty

       Odkryj przedmioty w kategorii Domki i szklarnie ogrodowe

       " W ogrodzie powinno znaleźć się miejsca dla jednych i drugich. Drewniane domki ogrodowe ułatwiają utrzymanie porządku, domki dla dzieci gwarantują najmłodszym doskonałą i bezpieczną zabawę, a mini szklarnie ogrodowe dostarczają rodzinie pysznych nowalijek, pomidorów, ogórków czy truskawek.

       Ogrodowe domki narzędziowe to niewielkie konstrukcje, w których można naprawdę wiele przechować. Zmieszczą się w nich zarówno podstawowe narzędzia ogrodnika, jak i bardziej zaawansowane urządzenia do pielęgnacji trawników. Domki drewniane dla dzieci harmonijnie wkomponowują się w przestrzeń każdego ogrodu i są ulubionym miejsce zabaw najmłodszych członków rodziny. Dają pole do popisu dla dziecięcej kreatywności oraz ochronę przed słońcem czy wiatrem. Hodowla roślin? Doskonały pomysł! W uzyskaniu optymalnych zbiorów zdecydowanie pomaga uprawa roślin jadalnych w mini szklarni.

       LIDL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich ogrodników. W sezonowej ofercie sklepów można znaleźć różnego rodzaju domki ogrodowe, a także wyjątkowe szklarnie ogrodowe szklane i drewniane oraz tunele foliowe."