Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Pas pod biustem zapewnia niezbędne wsparcie dla biustonosza, dlatego tak ważne jest dobranie prawidłowego rozmiaru. Jeśli się wrzyna, prawdopodobnie wybrany model jest w zbyt małym rozmiarze. Jeśli pas pod biustem przesuwa się do góry na plecach, prawdopodobnie jest za luźny, a obwód biustonosza, który nosisz, jest za duży. Zapnij go ciaśniej lub wybierz biustonosz o mniejszym obwodzie.

         Ramiączka powinny znajdować się równolegle względem siebie na plecach. Nie mogą się zsuwać ani wrzynać. Poluzuj odrobinę ramiączka, jeśli się wrzynają. Jeżeli się zsuwają – skróć je.

         Czy Twój biust wystaje ponad miseczki? W takim przypadku należy albo

         zwiększyć rozmiar miseczki, albo zwiększyć obwód, jeśli pas pod biustem jest zbyt ciasny. Miseczki nie wypełniają się całkowicie? W takim razie spróbuj mniejszego rozmiaru miseczki. Jeśli pas pod biustem jest również za luźny, przymierz biustonosz o mniejszym obwodzie.

         Pamiętaj o mostku!

         Musi przylegać możliwie płasko do ciała, nie powodując ucisku.