Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

TOPMOVE®

Bagaż podróżny i codzienny z najlepszymi ocenami klientów - sprawdź naszą ofertę!

TOPMOVE®

Podróżujesz z bagażem TOPMOVE®? Doskonała decyzja!

Text And Image Section

Na długą podróż lub krótką wycieczkę. Na zakupy, do szkoły, do pracy. Jako kompaktowy bagaż podręczny lub zestaw dużych walizek. Wysokiej jakości walizki, wózki, torby i plecaki TOPMOVE® towarzyszą Ci przez życie. Ciesz się większym komfortem i mniejszą wagą podczas przenoszenia i toczenia - bez względu na to, ile litrów może pomieścić Twoja walizka lub torba.


Zainspiruj się kolorowym wyborem wzorów plecaków szkolnych lub walizek z tworzywa twardego. Masz ochotę na wycieczkę? Ruszaj w drogę z TOPMOVE®!

  1. Wysoka jakość

    Torby, w których zmieści się więcej? Walizki na kółkach, które poruszają się cicho po każdej powierzchni? Plecaki dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które nie obciążają pleców? To jest prawdziwa jakość TOPMOVE® do toczenia i przenoszenia.

  2. Trwałość

    Nie ma znaczenia, czy podróżujesz dużo, czy tylko okazjonalnie, każdy może polegać na trwałości wszystkich toreb podróżnych, walizek, wózków i plecaków TOPMOVE®.

  3. Stabilne materiały

    Walizki podróżne, plecaki szkolne, wózki biznesowe i tym podobne muszą być wytrzymałe. Produkty TOPMOVE® posiadają tę cechę dzięki doskonałemu wykonaniu, stabilnym technikom produkcji i nowym pomysłom na to, jak zapewnić Twojemu bagażowi bezpieczeństwo.

WALIZKA - Twoja szafa w podróży

Text And Image Section

Niech inni zajmą się dźwiganiem, Ty masz już wprawę! Wysokiej jakości walizki na kółkach i wózki TOPMOVE® dostarczą Twój bagaż bezpiecznie (i bez zgnieceń) na miejsce. Zostaw jednak w walizce trochę miejsca na wszystkie piękne pamiątki!

PLECAKI - Komfort i styl

Text And Image Section

Plecaki czy torebki? Ten odwieczny pojedynek akcesoriów wygrywa nie tylko szykowny plecak dla kobiet. W końcu każdy korzysta na idealnym połączeniu stylu i komfortu, wolnych rąk i dużej ilości miejsca do przechowywania. Plecaki mogą służyć do wszystkiego.


Czy wiesz, że...

Dzięki plecakowi można unieść średnio dwadzieścia razy więcej niż normalnie. Jeśli więc chcesz podróżować z dużym bagażem, przyda Ci się trening siłowy. Najłatwiej jest go zrobić w domu - dzięki odpowiednim urządzeniom do fitnessu.

TORBY - Więcej niż bagaż

Text And Image Section

Torby są najbardziej uniwersalnym elementem bagażu. Stanowią prawdziwie stylowy dodatek jako torby damskie, towarzyszą Ci w każdej podróży jako torby podróżne lub świadczą o niezależności i praktycznym podejściu jako torby do pracy. Mogą być sportowe, modne, eleganckie lub łączyć w sobie te wszystkie cechy. Czy naprawdę trzeba je mieć? Koniecznie!


Czy wiesz, że...

Według statystyk osoby noszące torby pakują około 35 rzeczy - niezależnie od tego, czy są im one potrzebne, czy nie. Nie obejmuje to takich niezbędnych przedmiotów, jak np smartfon . Średnia waga torby do codziennego użytku lub torby podróżnej wzrosła w ostatnich latach o prawie 40 procent. Uff!