Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

JAKI PREZENT DLA MĘŻCZYZNY?

Kupno prezentu dla mężczyzny potrafi być wyzwaniem, szczególnie gdy ma on minimalistyczne podejście do życia. Jeśli nie znamy go zbyt dobrze, lepiej postawić na sprawdzone, klasyczne podarunki, takie jak skórzane akcesoria (np. pasek czy portfel). Może to być również własnoręcznie stworzony zestaw dobrych alkoholi bądź męskich kosmetyków. Jeśli zaś wiemy, czym on się interesuje, powinniśmy dostosować wybór prezentu do jego upodobań. Nic nie stoi na przeszkodzie, by prezentem dla mężczyzny była np. część garderoby bądź małe AGD, o którym wiemy, że mu się przyda (na przykład elektryczny młynek do kawy). Ukochanemu zaś najlepiej podarować coś, co pokaże mu, że prezent był przemyślany i że tylko od nas mógł dostać coś równie trafionego.

Text And Image Section

AGD I ELEKTRONARZĘDZIA

Mężczyźni kochają wszelkie urządzenia i często są niepoprawnymi gadżeciarzami. Elektronarzędzia to fantastyczny pomysł dla każdego mężczyzny, który od czasu do czasu lubi samodzielnie pomajsterkować. Musisz tylko upewnić się, że kupujesz mu to, czego jeszcze nie ma, np. wyrzynarkę.

Nawet jeśli nie jest złotą rączką, prawdopodobnie doceni praktyczność prezentu, gdy podarujesz mu wkrętarkę lub wiertarkę, które przydadzą się w każdym domu. Jeśli mężczyzna lubi prace domowe, mogą mu się spodobać urządzenia, które uprzyjemnią i usprawnią porządkowanie – np. robot sprzątający czy parownica. Niepoprawny kawosz na pewno ucieszy się z ekspresu do kawy, dzięki któremu będzie mu łatwiej rozpocząć dzień.

Text And Image Section

ODZIEŻ

Uniwersalny podarunek odzieżowy dla panów? Często jako pierwsze przychodzą nam na myśl skarpety. Warto jednak przemyśleć wybór tego typu prezentu – często bywa odbierany jako podarunek bez fantazji i mało elegancki. Nie wypada dawać ich mężczyźnie, z którym jesteśmy bardzo blisko – chyba że wiesz, że lubi tego typu praktyczne prezenty. Z kolei mężczyzna, którego mniej znamy, może odebrać taki prezent jako zbyt intymny. Jeśli dobrze znasz mężczyznę i wiesz, jaki nosi rozmiar, możesz w prezencie podarować mu bardziej personalny element garderoby, np. koszulę, sweter czy spodnie. Są to podarunki jednocześnie eleganckie i praktyczne.

Text And Image Section

AKCESORIA

Akcesoria są nieśmiertelną kategorią prezentów niemal zawsze trafionych. Wśród nich znajdziemy sporo produktów sezonowych dobrych na prezent dla mężczyzny, takich jak rękawiczki na zimę. Jeśli bliski ci mężczyzna wyraźnie zaznaczył, że nie potrzebuje nowego portfela czy paska, to faktycznie lepiej poszukać podarunku w innych kategoriach. Jednak jeśli nie – najprawdopodobniej ucieszy się z eleganckiego, skórzanego gadżetu. Nie musi to być drobny upominek, możesz mu wręczyć coś większego, na przykład teczkę.

Text And Image Section

STYLIZACJA WŁOSÓW

Praktycznym prezentem będzie również maszynka do strzyżenia włosów i brody. To niewielkie urządzenie pozwoli zadbać o siebie w domowym zaciszu. Możesz postawić na klasyczną stylizację lub poeksperymentować – z pomocą przyjdą zawarte w zestawie różne nakładki, które pozwolą uregulować długość cięcia. Nowoczesna maszynki posiadają ekrany LED, dzięki którym obsługa jest jeszcze prostsza. Wygodę użytkowania zapewni dobry akumulator, a obdarowany z pewnością doceni zalety bezprzewodowego urządzenia.

Text And Image Section

ZDROWIE I HIGIENA

Jeśli mężczyzna, którego chcemy obdarować stara się dbać o siebie, z pewnością ucieszy się z prezentu z kategorii zdrowie. Olśniewający uśmiech pomoże zachować szczoteczka elektryczna oraz irygator jamy ustnej. Do wyboru mamy również szczoteczki soniczne i oscylacyjne, a także zapasowe końcówki do szczoteczek. Jeśli chcemy zadbać o bliską osobę w szczególny sposób i okazać jej naszą troskę, możemy sprawić jej opaski stabilizujące lub ciśnieniomierz, który pozwoli każdego dnia monitorować stan zdrowia.