Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
   Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

   Czas na postanowienia noworoczne - nowy rok to nowy rozdział. Rzucamy zatem wyzwanie: zadbaj z nami o lepszą wersję siebie! Trening siłowy, cardio czy joga? Wybór należy do Ciebie! I wcale nie musisz zapisywać się na siłownię, z nami zbudujesz swoją domową salę treningową. Skompletujesz także wygodny i funkcjonalny strój, aby podnieść swoją efektywność i czuć się swobodnie podczas ćwiczeń. Zadbamy także o twoją dietę - mamy odpowiedni sprzęt i masę przepisów do wypróbowania. Nie czekaj, zacznij już dziś!

   Text And Image Section

   Pierwsze kroki w domu

   Dzięki domowej siłowni możesz zacząć trenować w zaciszu własnego domu w dowolnym momencie. Czego potrzebujesz? Odrobinę miejsca, minimalne wyposażenie i odpowiedni strój!


   Trening funkcjonalny, siłowy, crossfit czy cardio - mamy w naszej ofercie szeroką gamę sprzętów zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Hantle i ciężarki, sandbagi, liny treningowe czy drążki - zapewniamy wielofunkcyjne wyposażenie, by wspierać Cię w walce o lepszą kondycję fizyczną.


   Trenuj swoje ciało holistycznie z naszym sprzętem treningowym i osiągaj widoczne sukcesy!

   ZBUDUJ SWOJĄ DOMOWĄ SIŁOWNIĘ

   MODA I FUNKCJONALNOŚĆ

   1. ODZIEŻ DRESOWA

    ODZIEŻ DRESOWA

    Must-have każdego sportowca, czy to przed treningiem, po nim, czy w życiu codziennym. Jest super wygodna, utrzymuje ciepło i zawsze zapewnia świetny wygląd.

   2. PEŁNE WSPARCIE

    PEŁNE WSPARCIE

    Nasza moda sportowa wspiera Cię nie tylko pod względem materiału, dopasowania i kroju podczas treningów. Stylowe elementy trendów są teraz również swobodnie wykorzystywane w życiu codziennym i łączą w sobie funkcjonalność, wygodę i modny wygląd!

   ĆWICZENIA Z GUMAMI TRENINGOWYMI

   Przykładowe ćwiczenia z wykorzystaniem gum treningowych dla każdego. Pamiętaj, aby przed każdym treningiem wykonać odpowiednią rozgrzewkę!

   1. Ćwiczenie 1

    Ćwiczenie 1

    Umieść gumę na wysokości kostek i odchyl prawą nogę do boku jak najmocniej. Powtórz ćwiczenie 10 razy na każdą nogę.

   2. Ćwiczenie 2

    Ćwiczenie 2

    Umieść gumę nieco powyżej kolan i wykonaj serię 10 przysiadów. Pamiętaj o odpowiedniej postawie.

   3. Ćwiczenie 3

    Ćwiczenie 3

    Umieść gumę za plecami - chwyć lewą ręką na wysokości lędźwi a prawą nad głową. Trzymaj lewą rękę nieruchomo, natomiast staraj się wyprostować prawą rękę.

   4. Ćwiczenie 4

    Ćwiczenie 4

    Chwyć gumę lewą reką na wysokości bioder a prawą reką naciągaj opaskę w górę jak najmocniej do drugiego boku.

   Zrelaksuj się i oddychaj swobodnie - to Twój czas na wyciszenie i uspokojenie się. Joga sprawia, że Twoje ciało jest bardziej wytrzymałe i elastyczne. Ale to nie tylko trening dla ciała, dzięki ćwiczeniom poprawia się przede wszystkim Twoje samopoczucie i zyskujesz więcej energii na co dzień!

   1. BLOK

    BLOK

    Optymalne wsparcie przy różnych ćwiczeniach jogi i pilatesu

   2. PODUSZKA RÓWNOWAŻNA

    PODUSZKA RÓWNOWAŻNA

    Poprawia równowagę, koordynację, siłę i krążenie

   3. OBRĘCZ DO PILATESU

    OBRĘCZ DO PILATESU

    Umożliwia efektywny i intensywny trening

   4. PIŁKA

    PIŁKA

    Wzmacnianie mięśni pleców, trening brzucha, rozluźnianie, masaż karku

   CZEGO POTRZEBUJESZ?

   Jeśli masz cele, potrzebujesz wytrwałości. A dzięki wytrwałości łatwiej osiągniesz swoje cele! Niech wytrzymałość stanie się częścią Twojego codziennego życia i miej oko na każdy krok!

   Akcesoria

   Przy odpowiedniej diecie szybko zauważysz efekty. Wystarczy kilka dobrych gadżetów kuchennych aby przekonać się, że przygotowywanie zdrowych posiłków nigdy nie było tak proste i szybkie!

   KUCHENNY NIEZBĘDNIK

   FIT PRZEPISY

   Ćwiczenia fizyczne to tylko połowa sukcesu! Nie zapominaj jak niezwykle ważna jest odpowiednia dieta, jeśli chcesz mieć siłę i energię do treningów a także chcesz zauważyć efekty swojego wysiłku. Na kuchnialidla.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji do przygotowania fit posiłków, dzięki tym przepisom przekonasz się, że zdrowe jedzenie jest niezwykle smaczne i rozmaite!