Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

PREZENT DLA NIEJ MUSI ZAWIERAĆ TAJEMNICZY SKŁADNIK „X”

Wybór prezentu dla kobiety powinien zależeć od kontekstu – jej zainteresowań, upodobań, wieku, charakteru waszej relacji. Musisz wejść w jej skórę i zastanowić się, czy aby na pewno ucieszyłaby się z tego, co masz na oku. Unikaj sztampy. Kobieta musi wiedzieć, że prezent został wybrany specjalnie dla niej, nawet jeśli patrząc z zewnątrz, nie wydaje się oryginalny. Tajemniczy składnik „X” to tak naprawdę koktajl, na który składają się: empatia, czas poświęcony na wybór idealnego prezentu i szczypta życzliwości. Prezent dla kobiety ucieszy ją pod warunkiem, że i tobie sprawi radość wręczanie go.

Text And Image Section

ODZIEŻ

Elementy garderoby mogą być świetnym pomysłem na praktyczny, a zarazem oryginalny prezent dla kobiety. Lepiej unikać strojów, które muszą być doskonale skrojone pod figurę, jak buty, spodnie czy dopasowane sukienki. Co więc będzie bezpiecznym wyborem? Na przykład wyjściowe dodatki albo oversize’owe sweterki czy narzutki. Dla młodej dziewczyny trafionym prezentem mogą być zabawne skarpetki, t-shirt z napisem czy kombinezon-piżama. Eleganckiej damie spodobają się rękawiczki lub apaszka. Zaś ukochanej można podarować bieliznę bądź koszulkę nocną – oczywiście pod warunkiem, że wiemy, jaki nosi rozmiar.

Text And Image Section

DOM

Prezent dla kobiety może być również typowym akcesorium domowym, szczególnie gdy wiesz, że właśnie się urządza albo jest coś, co bardzo chciałaby mieć. To również niezły pomysł, gdy szukamy czegoś neutralnego dla osoby, której nie znamy zbyt dobrze. Domowe dekoracje muszą być dość uniwersalne, szczególnie jeśli nie znamy wystroju w jej domu. W tej kategorii możemy znaleźć świetne prezenty w różnych przedziałach cenowych – od drobnych upominków po niezapomniane prezenty.