Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

PLAYTIVE

Zabawki, które sprawiają, że małe serduszka biją szybciej: bezpieczna jakość zabawek dla niemowląt i małych dzieci w bezkonkurencyjnych cenach

Zobacz pełny asortyment
PLAYTIVE

Jakość Playtive

Text And Image Section

Playtive to szczęśliwe dzieci i szczęśliwi rodzice. Zabawki i akcesoria do zabawy są przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci w wieku 0+. Są idealne dla najmłodszych, ale dorośli również będą uradowani, gdy zobaczą jak młodzi odkrywcy poznają swoje otoczenie za pomocą zmysłów.

Oferta zabawek Playtive oferuje wysoką jakość i sprawdzone materiały. Dzięki tym zabawkom możesz być pewien, że oprócz wysokiego poziomu zabawy i rozrywki spełniają one również najwyższe kryteria bezpieczeństwa

  1. Kompatybilne z innymi markami

    Dzięki zróżnicowanej gamie produktów ze świata zabawek Playtive długotrwała radość jest gwarantowana. Przedmioty mogą być używane pojedynczo lub w połączeniu z zabawkami innych marek, co czyni je idealnym dodatkiem do każdej kolekcji.

  2. Certyfikat TÜV

    Gwarantuje to bezpieczną zabawę. Od małych drewnianych klocków po duże kuchnie dla dzieci – artykuły z asortymentu Playtive posiadają certyfikat TÜV i dlatego spełniają surowe europejskie przepisy dotyczące bezpieczeństwa zabawek.

  3. Wszechstronność

    Odpowiednia zabawka na każdą potrzebę. Asortyment produktów obejmuje od drewnianych zabawek do chwytania i odkrywania, szczególnie dla niemowląt, przez przydatne zabawki wspierające rozwój i motorykę, po rodzinne gry na każdy wieczór.

ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT - Na pierwsze kilka miesięcy

Text And Image Section

Niemowlęta rozwijają się niezwykle szybko, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Wypróbuj, dotknij, uchwyć i odkryj - zabawki dla niemowląt mogą być doskonałym wsparciem w procesach uczenia się we wczesnym dzieciństwie. Drewniane zabawki dla niemowląt są szczególnie przyjemne w dotyku.


Czy wiesz, że...

Około trzeciego miesiąca dzieci zaczynają bardziej świadomie sięgać i skupiać wzrok. W tym czasie automatyczny odruch chwytania przechodzi w kontrolowane próby, dlatego w tej fazie życia odpowiednie są zabawki, które są lekkie i łatwe do uchwycenia.

ZABAWKI WSPIERAJĄCE ROZWÓJ I MOTORYKĘ - Wspieraj świadome postrzeganie świata

Text And Image Section

Około dziewiątego miesiąca życia dzieci zaczynają świadomie postrzegać otaczający je świat. Wiele małych dzieci staje się wtedy bardziej ruchliwych i czasami zaczyna raczkować lub czołgać się. Otoczenie staje się placem zabaw pełnym wrażeń. Odpowiednie zabawki wspierające rozwój i motorykę mogą pomagać w ćwiczeniu wyczucia, zmysłów i umiejętności motorycznych.


Czy wiesz, że...

Odpowiednie do wieku zabawki wspierające rozwój i motorykę nie tylko pozwalają ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, ale też poprzez zabawę dziecko ćwiczy cierpliwość, koncentrację oraz dobór kształtów i kolorów.

ZABAWKI Z DREWNA – Uniwersalne rozwiązanie do pokoju dziecięcego

Text And Image Section

Drewniane zabawki są dostępne w Playtive w różnych kształtach, kolorach i wariantach. Daje to duży wybór dla dzieci w różnym wieku. Nie bez powodu materiał ten jest tak popularny w pokojach dziecięcych – naturalny materiał stanowi doskonałą bazę dla wysokiej jakości zabawek, które są zrównoważone, wytrzymałe i trwałe.


Czy wiesz, że...

Drewno to jeden z najstarszych surowców do produkcji zabawek. Już w starożytnym Egipcie dzieci bawiły się rzeźbionymi w drewnie figurkami, a Grecy i Rzymianie zachwycali swoje potomstwo w starożytności drewnianymi figurkami zwierząt.

Czy wiesz, że... Playtive Junior staje się Playtive

Playtive Junior to niezwykłe zabawki, które sprawiają radość i pozwalają rozwinąć kreatywność naszych pociech. Niemowlęta i małe dzieci od pierwszych miesięcy życia mogą rozwijać swoje umiejętności dzięki różnym kształtom, figurom i wyruszyć w podróż pełną odkryć podczas zabawy. Teraz znajdziesz markę Playtive Junior i wszystkie akcesoria do zabawy w ofercie Playtive. Dzięki temu wiele artykułów - przygotowanych z troską o bezpieczeństwo i jakość produktów - zostało połączonych pod silną marką własną.