Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Metryczka


         Niniejsza usługa administrowana jest przez:

         Lidl Stiftung & Co. KG

         Stiftsbergstrasse 1

         74167 Neckarsulm

         Niemcy


         Sąd Rejonowy (Amtsgericht) w Stuttgarcie: HRA 102314


         Lidl Stiftung & Co. KG jest reprezentowana przez LSt Stiftung, z siedzibą w Dreźnie, rada regionalna Saksonii, AZ 20-2245/501, która z kolei jest reprezentowana przez dwóch dyrektorów, w tym Kenneth McGrath i Dr Christian Groh, którzy są upoważnieni do jej łącznej reprezentacji.


         Numer NIP (USt-IdNr.): DE145803808.


         Dane kontaktowe:

         Tel. 61 880 30 00

         Strona www: https://obsluga-klienta.lidl.pl


         W przypadku zamieszczania na niniejszej stronie internetowej linków zewnętrznych (hiperłącza) do stron internetowych, administrowanych przez podmioty trzecie, treści zawarte na tych stronach internetowych, podlegają wyłącznej odpowiedzialności tych podmiotów. Lidl sprawdził zawartość zewnętrznych witryn docelowych pod kątem jakichkolwiek naruszeń prawa przed utworzeniem wszystkich linków. Lidl nie ma jednak żadnego wpływu na treść stron docelowych, w związku z czym nie przyjmuje treści stron do których prowadza linki, jako własnych. Lidl regularnie sprawdza podlinkowane strony. W przypadku uzyskania przez Lidl informacji o naruszeniu prawa na powiązanej stronie, link zostanie natychmiast usunięty. Za nielegalne, błędne lub niekompletne treści, a także za szkody powstałe w związku z wykorzystaniem lub niewykorzystaniem informacji zawartych na stronach, do których prowadzą linki, odpowiedzialność ponosi wyłącznie dostawca stron, do których prowadzą linki.