Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
     Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

     Ubranka Lupilu zostały wykonane z certyfikowanej bawełny Oeko-Tex. Dzięki temu masz gwarancję, że materiały nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Dopasowane kroje, dbałość o szwy wewnętrzne, brak uwierających guzików czy zatrzasków – to wszystko wpływa na poczucie komfortu maluszka. Ubranka Lupilu projektowane są w oparciu o najnowsze trendy, dzięki temu zarówno kroje, jak i kolory wpisują się w obecną modę.

     BENEFITY

     1. NATURALNE I ODDYCHAJĄCE

      NATURALNE I ODDYCHAJĄCE

      Ubranka zostały wykonane ze 100% bawełny lub jej wysokiej zawartości. Dzięki temu są przyjazne dla skóry dziecka.

     2. JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

      JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

      Certyfikat Oeko-Tex poświadcza przebadanie materiałów pod względem obecności niebezpiecznych substancji. Masz pewność, że ubrania są bezpieczne i nie podrażnią skóry maluszka.

     3. PRANIE W 60° C

      PRANIE W 60° C

      Ubranka Lupilu możesz prać w 60° C, co pozwala na usunięcie trudnych plam oraz większości bakterii i wirusów.

     UBRANKA Z BIOBAWEŁNY

     W trosce o lepsze jutro stworzyliśmy linię ubranek Lupilu, wykonanych w 100% z biobawełny. Czym się różni bawełna od biobawełny? Różnice są już widoczne na etapie uprawy – rolnictwa stosują naturalne metody, bez używania pestycydów i silnych chemikaliów. Produkcja tkanin organicznych jest zrównoważona, towarzyszy jej zarówno troska o środowisko naturalne, jak i aspekty społeczno-etniczne. Biobawełna jest trwalsza, mniej podatna na wycieranie czy wyciąganie – a to dzięki zdrowym, grubym włóknom. Dzięki temu ubranka wyglądają dłużej jak nowe i często mogą posłużyć więcej niż jednemu dziecku.

     BENEFITY

     1. CERTYFIKAT GOTS

      CERTYFIKAT GOTS

      Certyfikat poświadczający, że ubranka zostały wykonane z surowców godnych zaufania, pochodzących z kontrolowanych upraw, gdzie produkcja jest zgodna ze standardami odpowiedzialności społecznej.

     2. CERTYFIKAT OEKO-TEX

      CERTYFIKAT OEKO-TEX

      Certyfikat gwarantuje, że materiały zostały przebadane pod kątem zawartości aż 300 szkodliwych substancji. Dzięki temu masz pewność, że ubranie nie podrażni delikatnej skóry maluszka.

     3. PRANIE W 60° C

      PRANIE W 60° C

      Ubranka Lupilu z biobawełny możesz prać w 60° C, co pozwala na usunięcie trudnych plam oraz większości bakterii i wirusów.