Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         Oddychające Pieluszki Lupilu® PREMIUM przepuszczają powietrze i pozwalają skórze pupy dziecka oddychać!

         DAJ PUPIE ODDYCHAĆ!

         Poznaj oddychające pieluchy lupilu® PREMIUM

         1. lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 1 (2-5 kg)

          lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 1 (2-5 kg)

         2. lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 2 (3-6 kg)

          lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 2 (3-6 kg)

         3. lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 3 (4-9 kg)

          lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 3 (4-9 kg)

         1. lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 4 (8-16 kg)

          lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 4 (8-16 kg)

         2. lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 5 (11-23kg)

          lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 5 (11-23kg)

         3. lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 6 (15+ kg)

          lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 6 (15+ kg)

         Text And Image Section

         NAJLEPSZA PIELUSZKA NA START TWOJEGO MALUSZKA?

         To ta, która doskonale wywiązuje się z najważniejszych zadań:

         • dostarcza komfort
         • zapewnia spokojny sen
         • dba o bezpieczeństwo
         • wspiera rozwój dziecka

         Taka właśnie jest PIELUSZKA LUPILU® PREMIUM! Kiedy myślisz o pieluszce na start decyzja może być tylko jedna – wybierz Lupilu® PREMIUM, aby jak najlepiej zatroszczyć się o swojego maluszka.

         Text And Image Section

         Oddychające Pieluszki Lupilu® PREMIUM posiadają przewiewne kanaliki, które zapewniają dostęp powietrza do pieluchy i pupy dziecka, a jednocześnie chłoną wilgoć.

         Oddychające Pieluszki Lupilu® PREMIUM posiadają innowacyjne, przewiewne kanaliki z cienkimi rowkami, które przepuszczają powietrze z i do pieluszki i doskonale chłoną wilgoć, zatrzymując ją z dala od skóry. Nazwaliśmy je technologią Air-Tubes.


         Poznaj oddychające pantsy lupilu® PREMIUM

         1. lupilu® Oddychające pantsy PREMIUM 4 (8-15 kg)

          lupilu® Oddychające pantsy PREMIUM 4 (8-15 kg)

         2. lupilu® Oddychające pantsy PREMIUM 5 (11-23 kg)

          lupilu® Oddychające pantsy PREMIUM 5 (11-23 kg)

         3. lupilu® Oddychające pantsy PREMIUM 6 (15+ kg)

          lupilu® Oddychające pantsy PREMIUM 6 (15+ kg)

         Text And Image Section

         IDEALNE WSPARCIE DLA MAŁEGO ODKRYWCY

         Kiedy Twoje dziecko zaczyna odkrywać świat potrzebuje najlepszego wsparcia! Pierwsze pieluchomajtki powinny więc zapewniać mu:

         • bezpieczeństwo
         • komfort
         • swobodę ruchów
         • spokojny sen po dniu całym przygód.

         Odpowiedź jest więc DZIECINNIE PROSTA. Najlepszym towarzyszem małego odkrywcy będą PANTSY LUPILU PREMIUM! To nie tylko wygoda dla malucha, ale także dla rodziców - wygodnie je założysz i zdejmiesz. Raz, dwa i można dalej odkrywać świat!

         OCHRONA DELIKATNEJ SKÓRY DZIECKA

         Dla jeszcze pełniejszej ochrony Twojego maluszka w pieluszkach i pantsach Lupilu® PREMIUM nie znajdziesz szkodliwych dodatków!

         1. ALERGENÓW

          ALERGENÓW

          Z listy 26 potencjalnych alergenów zidentyfikowanych przez UE

         2. PERFUM

          PERFUM

          W celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych, produkt jest bez kompozycji zapachowej

         1. CHLORU

          CHLORU

          Pieluszki i pantsy wyprodukowano bez użycia chloru cząsteczkowego

         2. LATEKSU

          LATEKSU

          W celu zapobiegania podrażnieniom i alergiom skóry dziecka

         JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

         Certyfikaty potwierdzające badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!
         Text And Image Section

         POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

         Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pieluszki Lupilu® PREMIUM posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.


         Text And Image Section

         PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

         Gdy chodzi o Twoje dziecko stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego pieluszki Lupilu® PREMIUM zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości dostarczanej Twojemu dziecku!         Jako Instytut Matki i Dziecka czujemy się odpowiedzialni za wydawane przez nas pozytywne opinie. Pozytywna opinia Instytutu jest przyznawana na podstawie szczegółowej analizy dokumentacji, oceny eksperckiej oraz badań użytkowych, dlatego rodzice, gdy widzą na opakowaniu jej znak, mogą być spokojni, że produkty LUPILU® PREMIUM to bezpieczny wybór.

         LUPILU® PREMIUM to przede wszystkim dobry skład – na etapie analizy dokumentacji potwierdziliśmy, że produkty nie zawierają chloru cząsteczkowego, lateksu, substancji zapachowych ani alergenów z listy 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE. Przedstawione przez markę raporty zgodności z normami UE dają nam pewność, że w trakcie użytkowania pieluszek dziecko nie będzie narażone na wpływ niebezpiecznych substancji. Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji pieluszek bez wątpienia zapewniają maluchom komfort i spokojny sen. To one gwarantują wysoką skuteczność wchłaniania wilgoci i zatrzymywania jej wewnątrz pieluszki, aby skóra dziecka pozostała sucha i zdrowa. System przewiewnych kanalików szybko i równomiernie odprowadza wilgoć do głębszych warstw pieluszki, a dodatkowo zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pieluszce. Dzięki temu pieluszki LUPILU® PREMIUM uzyskały bardzo wysokie oceny wśród osób badających. Produkty LUPILU® PREMIUM mają także wskaźnik wilgotności, który zawsze podpowie, kiedy czas na przewijanie. O prawidłowe dopasowanie pieluszki dbają czteropaskowe rzepy, a elastyczne falbanki przy nóżkach, z delikatnymi, nieuciskowymi gumeczkami, zabezpieczają, aby zawartość pieluszki nie wydostała się na zewnątrz. Pozytywną opinię Instytutu uzyskały także pantsy LUPILU® PREMIUM. Oprócz wszystkich opisanych powyżej zalet mają także optymalny krój, który zapewnia zarówno łatwość zakładania i zdejmowania, jak i pełną swobodę ruchów dziecka. LUPILU® PREMIUM to produkty bezpieczne i dobrze zaprojektowane, dlatego uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co można potwierdzić na stronie serwisu www.epozytywnaopinia.pl.

         Pieluchy i pantsy Lupilu® PREMIUM stworzone z myślą o tym, by być jeszcze bliżej potrzeb Twojego maluszka, w pierwszych dniach i na każdym kolejnym etapie szczęśliwego dorastania.

         JAKIE SKŁADNIKI ZAWIERAJĄ PIELUSZKI PREMIUM?

         Lupilu® to także troska o bezpieczny i dokładnie przebadany skład pieluszek. Surowce wykorzystywane do ich produkcji są odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka, a same pieluszki poddawane są testom dermatologicznym.

         W składzie pieluszek Lupilu® PREMIUM znajdują się takie surowce, jak: superabsorbent, celuloza, polipropylen, polietylen i przędza elastomerowa.

         Substancja odpowiedzialna za wchłanianie wilgoci i zatrzymywanie jej wewnątrz pieluszki oraz pantsów. Charakteryzuje się możliwością zaabsorbowania i zatrzymania bardzo dużych ilości płynu. Po kontakcie z cieczą zamienia się w żel. Między innymi dzięki jego obecności w składzie, pieluszki i pantsy Lupilu® charakteryzują się tak dobrą chłonnością. Superabsorbenty są powszechnie wykorzystywane do produkcji jednorazowych środków higieny osobistej.

         Razem z hydrożelem wchodzi w skład wkładu chłonnego. To miękkie i delikatne włókno drzewne, charakteryzujące się doskonałą chłonnością. Odpowiada za absorbowanie wilgoci i zatrzymywanie jej wewnątrz pieluszki oraz pantsów.

         Miękki, ale wytrzymały materiał włókninowy, z którego zbudowana jest pieluszka i pantsy. Znajduje się zarówno w warstwie, która przylega bezpośrednio do skóry maluszka, jak i w warstwie zewnętrznej oraz falbankach bocznych. Dzięki niemu pieluszki i pantsy Lupilu® PREMIUM zachowują swoje właściwości i nie niszczą się, nawet przy najbardziej energicznej zabawie.

         Kiedy Twój maluszek odkrywa świat potrzebuje pieluszek i pantsów, które podążą za jego ciekawością i będą ułatwieniem codziennej zabawy! Przędza elastomerowa to elastyczne nitki umieszczone w kroczu i bocznych falbankach pieluszek i pantsów Lupilu®. Dzięki ich elastyczności ruchy dziecka nie są krępowane. To także niezawodna ochrona przed wyciekiem w obszarze pachwin.

         OCHRONA ŚRODOWISKA

         By nasze dzieci mogły cieszyć się w przyszłości środowiskiem naturalnym w jego najpiękniejszej formie, już dziś dostarczamy ekologicznych rozwiązań, dzięki którym wspólnie możemy dbać o planetę.

         1. ENERGIA ZE ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH

          ENERGIA ZE ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH

          Produkt pochodzi z fabryk, które wykorzystują energię ze źródeł odnawialnych.

         2. RECYKLING

          RECYKLING

          Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu. Razem dbamy o środowisko, przyczyniając się do wykorzystania surowców wtórnych.

         3. CERTYFIKAT FSC

          CERTYFIKAT FSC

          Celuloza użyta w pieluszkach i pantsach Lupilu posiada certyfikat FSC. Masz więc pewność, że działasz w trosce o zrównoważoną gospodarkę leśną.

         Poznaj pieluchy soft & dry

         1. lupilu® Pieluchy SOFT&DRY 3 Midi (4-9 kg)

          lupilu® Pieluchy SOFT&DRY 3 Midi (4-9 kg)

         2. lupilu® Pieluchy SOFT&DRY 4 Maxi (8-16kg)

          lupilu® Pieluchy SOFT&DRY 4 Maxi (8-16kg)

         3. lupilu® Pieluchy SOFT&DRY 5 Junior (11-23 kg)

          lupilu® Pieluchy SOFT&DRY 5 Junior (11-23 kg)

         Text And Image Section

         POZNAJ BLIŻEJ MOŻLIWOŚCI LUPILU® SOFT & DRY!

         Miękkie jak bawełna

         Przewiewna powłoczka chroni delikatną skórę dziecka.


         Swoboda ruchu

         Zapewniają komfort i nie krępują ruchów dziecka.


         Testowane dermatologicznie

         Gwarancja bezpieczeństwa produkty dla zdrowia dziecka potwierdzona pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.


         Superchłonne kanaliki

         Przewiewne kanaliki szybko i równomiernie rozprowadzają wilgoć z dala od skóry.


         Elastyczne falbanki

         Zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

         OFERTA LUPILU

         Pieluszki i pantsy lupilu® dostępne są wyłącznie w sklepach Lidl: stacjonarnie oraz w naszym sklepie internetowym www.lidl.pl.

         1. DOSTĘPNE STACJONARNIE

          DOSTĘPNE STACJONARNIE

          Odwiedź najbliższy sklep Lidla i sprawdź szeroką ofertę pieluszek i pantsów Lupilu!

         2. DOSTĘPNE ONLINE

          DOSTĘPNE ONLINE

          Zamów bezpośrednio do domu kupując przez internet!